رفتن به پایین: زندان برای خشونت اراذل و اوباش که مرد ساخته شده ایالات آس برونو فرناندز ترس از زندگی کریستیانو رونالدو اولین باشگاه (ویدیو)

یک باند خشونت و اوباش که شکست راه خود را به زمین تمرین پرتغالی طرف اسپورتینگ لیسبون و تهدید به کشتن بازیکنان و کادر زیرا آنها عصبانی بودند در مورد این باشگاه و نتایج محکوم شده است در دادگاه.

تکان دهنده حمله انجام شده در آکادمی و آموزش های پایه در سال 2018 در سمت چپ از اعضای 18-زمان Primeira Liga champions’ پیراهن ترس برای زندگی خود را به عنوان اراذل و اوباش انداخت مشعل که اجازه خاموش دود و گفت: بازیکنان به پیراهن خود را خاموش.

نه از حمله دریافت پنج سال زندان و 29 صادر شد احکام تعلیقی به مدت چهار سال و 10 ماه پس از یک محاکمه که شنیده چگونه امثال سابق هلند مهاجم Bas Dost تا به حال مورد نیاز برای درمان سر آسیب های پایدار در طول تاخت و تاز وحشیانه.

پرتغال دروازه بان Rui Patricio به هیئت منصفه گفت که مهاجمان تهدید کرده بود به شکستن فک او. “آنها به ما گفت به ما پیراهن و گفت: “شما شرم” و “ما می رویم به شما را بکشند’,” او به یاد می آورد. “این بسیار استرس زا لحظه.

همچنین در rt.com ‘جنایتکاران نه طرفداران’: اسپورتینگ لیسبون بازیکنان و کادر حمله هواداران در زمین آموزش

“واسکو Fernandes, بود که ما, ویژگی های وزیر, تلاش برای بستن قفل درب اتاق اما او نمی تواند. آنها در آمد با چهره خود را پوشش داده و شروع به حمله.

“آنها صحبت نمی به هر کسی آنها شروع به حمله. آنها در آمد بسیار به شدت. آنها با همه چیز.

“وجود دارد سردرگمی وجود دارد دود وجود دارد فریاد میزند. وقتی آنها وارد اتاق قفل آنها انداخت مشعل. ما سعی کردیم آنها را آرام اما آنها بسیار تهاجمی است.”

سپس-باشگاه جمهور Bruno de Carvalho شده بود متهم به کمک به سازماندهی گروه ترکان و مغولان اما پاک شد در دادگاه.

جدید منچستر یونایتد امضای برونو فرناندز که عضو باشگاه لیگ برتر از ورزشی برای حدود 57 میلیون در ماه ژانویه صحبت کرد ترور در دادگاه گفت که او تا به حال دیده می شود خون در دهان مربی Jorge عیسی.

“من تا به حال هرگز احساس این راه قبل از” او اعتراف کرد. “من می ترسید بیشتر برای زندگی خانواده من از خود من به خصوص که از همسر و دختر من. من از همسرم برای رفتن به پورتو تا مطمئن شوید که هیچ چیز اتفاق می افتد به آنها.”

هفت بازیکن از جمله Dost و چهار نفر از اعضای پرتغال را در جام جهانی 2018 تیم ملی به پایان رسید و قرارداد خود را به عنوان یک نتیجه از داد و بیداد, با استناد به “just cause” در پایان یک فصل است که در آن آنها تا به حال به دقت از دست رفته در لیگ قهرمانان محل و رفتن به از دست دادن پرتغالی نهایی جام حذفی.

کریستیانو رونالدو در ارائه پشتیبانی به بازیکنان پس از این حمله در باشگاه که در آن او شروع به کار خود را. “من 100 درصد پشت سر آنها” او گفت پرتقالی کانال تلویزیون RTP پس از حمله باند.

“این یک موقعیت سخت. من باید همیشه در کنار بازیکنان و مربی است. ما در حال انجام همین کار است.”

همچنین در rt.com ‘وحشتناک تجربه’: انگلستان آس Alli برگزار شد در KNIFEPOINT به عنوان او می شود آخرین فوتبال قربانی جرم و جنایت خشونت آمیز در لندن

پاسخ در بیانیه ای ورزشی گفت: عمل “بلاعوض خشونت و جرم و جنایت” بوده است “تاریک ترین روز در تاریخ این باشگاه.

“این حوادث indelibly مشخص شده Sporting CP و Sportinguistas آوردن عواقب بسیار مخرب برای هر کس که شوکه جهان” به آنها اضافه شده است.

“ورزشی است و باید به طور فزاینده ای در فضای سالم و یکی از. مهم این است که کل جهان از ورزش گرد هم می آیند به طوری که این حوادث اتفاق نمی افتد دوباره.”

همچنین در rt.com ‘به عنوان آسان به عنوان دوست دارید!’ کریستیانو رونالدو نشان می دهد ظالمانه ترفند شات در یوونتوس جلسه آموزش (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de