رفتن پایین ؟ 2 coronavirus مورد تایید سرنشین آمریکا کشتی جنگی نیروی دریایی با وجود پرخاشگرانه کاهش استراتژی’

یو اس اس قهرمان بوکس در حال حاضر اولین کشتی در نیروی دریایی ایالات متحده با بیش از یک ملوان آلوده با Covid-19. یک مورد جدید تایید شد در روز چهارشنبه.

اولین تست مثبت برای این بیماری ثبت شد در میان amphibious assault ship خدمه روز جمعه.

دوم آلوده ملوان نبود در تماس با یکی از اولین نیروی دریایی گفت:, و اضافه کرد که “ملوانان کار در دو بخش های مختلف.”

دو ملوانان در حال حاضر جدا شده و در خانه های خود را مطابق با پروتکل. افرادی که در تماس با آنها را نیز قرنطینه.

فرماندهان کشتی است که در حال حاضر مستقر در سان Diego, California, معرفی آنچه به آنها تماس بگیرید “تهاجمی کاهش استراتژی” به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 8,700 مردم در سراسر جهان از جمله حداقل 151 در ایالات متحده است.

همچنین در rt.com ممکن است ما مبارزه با جنگ جهانی آنفولانزا, اما ما نمی توانیم تکیه بر کمک نظامی: ارتش خود را به احتمال زیاد نابود Covid-19

پزشکان صفحه نمایش هر کس که می آید روی; ملوانان عمیق تمیز کردن کشتی با سفید دو بار در روز با عمل اجتماعی فاصله نیز در حال اجرای.

اقدامات دیگر شامل بستن ورزشگاه قرار دادن دستمال مرطوب ضدعفونی کننده و ضد عفونی کننده دست در سراسر عظیم 257 متری رگ و اختصاص پرسنل تخت است که حداقل شش فوت (1.8 متر) از هم جدا.

حاوی coronavirus یک چالش دشوار برای نیروی دریایی به کشتی ها و زیردریایی های زیادی خدمه است که باید به کار در محله های نزدیک اغلب در طول ماه-ماموریت های طولانی.

USS بوکسور که می تواند میزبان تا 1200 ملوانان و حمل و نقل بیش از 1000 تفنگداران دریایی گزارش شده مشکلات خود فاصله – که از قضا اتفاق افتاده در طول یک جلسه برای ترویج خود فاصله بعد از اولین Covid-19 مورد با حدود 80 نفر شلوغ در یک اتاق کوچک برای 30 دقیقه.

همچنین در rt.com Coronavirus لغو نظامی عمده دریل به اروپا کردند از ناتو طلبی

Coronavirus موارد تایید شده اند در چند تا دیگر کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان به خوبی. وزارت دفاع گفت: 49 خدمات اعضای 14 نظامی غیرنظامیان 19 وابستگان و هفت پیمانکاران که تا کنون آزمایش مثبت است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de