دروازه بان موجب صرفه جویی در پنج پنالتی برای کمک به چهارمین ردیف زاربروکن راه اندازی نیمه نهایی جام حذفی آلمان با بایرن مونیخ (ویدئو)

زاربروکن شد اولین چهارم ردیف تیم برای رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی آلمان به عنوان دروازه بان دانیل Batz نجات باور نکردنی مجازات پنج در تیم خود را 7-6 در ضربات پنالتی برنده بیش از بوندسلیگا لباس فورتونا دوسلدورف.

Batz ذخیره یک پنالتی در طول زمان طبیعی به عنوان بازی 1-1 به پایان رسید و پس از آن ساخته شده و چهار خیره کننده تر متوقف می شود در طول ضربات پنالتی برای کمک به تیم خود را راه اندازی برخورد با غول های بایرن.

خانه تیم زاربروکن در زمان سرب در نیمه اول زمانی که توبیاس Janicke به ثمر رساند و نگاه در دوره را به نفع خود در حالت عادی زمانی که Batz ذخیره یک 83-پنالتی دقیقه غواصی کم به حق خود را به نگه داشتن Rouwen Hennings’ تلاش است.

اما شانس و سپس مورد علاقه فرتونا به عنوان آنها مجبور اضافی زمانی که ماتیاس Jorgensen با تساوی در آخرین دقیقه میپره بیرون.

نمرات ماند در سطح فوق العاده زمان ارسال مقالات به ضربات پنالتی است که تنظیم صحنه برای بیشتر heroics از Batz.

زاربروکن از دست رفته سه تا از تلاش های خود را, اما 29 ساله Batz نگه داشته و از نقطه ضربات از Kenan Karaman, Kevin Stoger ماتیاس زیمرمن و Jorgensen برای ارسال تیم خود را از طریق.

“دانیل Batz. مرد. اسطوره. افسانه” جام حذفی آلمان حساب توییتر نوشت های حافظ قابل توجه feat و اضافه کردن یک بز شکلک برای اندازه گیری خوبی.

طرفداران شد با محبت آن را به عنوان نقطه چوب پنبه به عنوان “Batzman.”

زاربروکن آینده چهره دارندگان بایرن که ضرب و شتم شالکه 1-0 در سه شنبه شب را در دیگر مسابقه جام.

روز شنبه را ببینید بایر لورکوزن در دیدار با یونیون برلین و اینتراخت فرانکفورت میزبان Werder Bremen باقی مانده در یک چهارم نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de