برو f*ck خودتان: موسی Marega را تمرد باید به عنوان جشن آبخيز در زشت مبارزه با نژاد پرستی

تصاویری از موسی Marega ایستاده با یک انگشت تمدید در هر دست را به فوتبال اراذل و اوباش که آزار او را با ناپسندیده میمون شعارهای باید جشن گرفته شود به عنوان یک مبارز موضع در برابر نژادپرستی در فوتبال است.

آن زمان او یک تعداد انگشت شماری از تلاش. موسی Marega بود و به زور راه خود را از گذشته به هم تیمی های خود را از راه زمین در حالی که میمون سوت و شعارهای آلوده هوا Estádio D. Afonso Henriques ورزشگاه. اما در نهایت او ساخته شده راه خود را خاموش بشه.

دقیقه زودتر او قرار داده پورتو 2-1 بر روی علامت ساعت در پرتغالی Primeira Liga برخورد دور به ویتوریا گویمارائس در روز یکشنبه.

به علامت هدف با قدرت ساخته شده مالی بین المللی چرخ دور و بارها و بارها اشاره کرد و با غرور و با طنز در پوست خود. پیام روشن بود. به گیرنده های مورد نظر شدند و یک جیب در منزل طرفداران که بارید پایین سوت و میمون شعارهای هر زمان که او توپ را لمس کرده بود.

اما او با وقار تلافی تنها رسوب شدید تر سوء استفاده برای این بازیکن است که تا به حال در این فصل 2016-17 در وام در باشگاه در شمال ایبری کشور وجود دارد و از حوادث زمان به شدت قابل پیش بینی مسیر خشن عدالت است.

داور لوئیس Godinho بدون توضیح در زمان استثنا به Marega جشن و رزرو بازیکن. احساس طبعا نقض و در حال حاضر تخطئه و با شعارهای حال غرق شدن از هر گونه افکار منطقی پاسخ خشم Marega شروع به ترک میدان thrusting هر دو شست را در میان جمعیت.

سپس دیگری آمد ناامید کننده رکود. هم تیمی های خود تحت فشار قرار دادند و کشیده اعتراض و التماس کرد با Marega به ماندن در زمان به دنبال تقریبا به نصیحت های گسترده شانه مهاجم برای ساخت خود را پایه. تنها مدیر سرجیو کنکیکو می تواند دیده می شود کارگردانی هر گونه مقاومت در برابر سولفات از غرفه.

در نهایت تبدیل شدن به رایگان و به خصوص از انیمیشن هافبک برزیلی Otavio, Marega با نزدیک شدن به تونل. او در آنجا متوقف شده است. او ایستاده بود در مقابل شکنجه گران خود را انداخته و دو انگشت میانی سلام در این اراذل و اوباش که تا به حال آلوده جمعیت در آخر عمل بشود.

Marega پیام شده است به عنوان بیش از حد زشت و ناپسند اما مطمئنا نبود زود رنج. اقدامات او بودند شجاع ایستاده در چهره منفور سوء استفاده و است که نه تنها باید به شدت مورد احترام اما تشویق کرد.

آنها همیشه مهم تر در مقابل افت مطلق شکست فوتبال توسط مقامات برای روشن شدن طولانی بوی نژاد پرستی از آن فن و فرهنگ است. Marega عصبی به ترک این زمینه باید به عنوان یک لحظه نقطه عطفی در نگرش نسبت به قربانیان نژادی ،

این یک نشانگر چه حد به بازیکنان شده است shunted به لبه دلیل اینکه مجبور به دراز کشیدن و قبول مکرر و هدفمند بدرفتاری توسط یک ورزش تبدیل شده است که معمولی بی تفاوت نسبت به نژاد پرستی. آنها بارها و بارها تحقیر و مجازات برای هر گونه مقابله به مثل تصور می شود overzealous.

وجود دارد نمونه های بی شماری از حتی خاموش و با وقار تظاهرات علیه نژادپرستی در نتیجه همان کج مجازات پرداخت که در آن مورد آزار قرار گرفته بازیکنان شده اند denigrated و رفتار اسفناک است از چپ به دور بماند.

در سال 2019 سابق یوونتوس ستاره Moise Kean مانند Marega, تحسین جشن در مقابل کالیاری طرفداران – که قرار بود او را به میمون شعارهای طول مسابقه و پس از به ثمر اواخر متمسک.

پس? کالیاری رو صفر مجازات توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) بودند که مارک ‘ورزش’ و ‘شرم آور’ به صورت خود انفعال. هر چند کین را کاپیتان Giorgio Chiellini گفت: مقصر بودن مورد آزار قرار گرفته دراز 50 درصد با, پس از 19 سال.

بعد از آن که سال, Cagliari طرفداران شد دوباره غرق در نژادپرستی رسوایی زمانی که اینتر را Romelu Lukaku استقبال شد توسط یک گروه کر از میمون شعارهای او به عنوان مشبک مجازات در 72 دقیقه در طول یک سری بازی دور به ساردینیایی ،

Lukaku بود و بعد از دستور توسط طرفداران خاص خود را به میمون شعارهای به عنوان “نشانه ای از احترام” توضیح چنین ناخالص بدرفتاری است که ریشه در واقعیت “آنها می ترسند از شما برای اهداف شما ممکن است نمره خود را در مقابل تیم و نه به این دلیل که آنها نفرت شما و یا آنها نژادپرست است.”

در مواجهه با چنین استدلال مسخره به نظر می رسد کار برکنار شده است.

در ماه نوامبر, شاختار دونتسک, مهاجم تایسون در زمان کمی بیشتر در مقابله و موضع و تصمیم به واکنش نشان می دهند به آشکارا نژادپرستانه سوء استفاده از رقیب دینامو کیف طرفداران punting توپ به جمعیت. خود را مجازات ؟ یک کارت قرمز مستقیم و ممنوعیت یک بازی.

چه پیامی می کند که ارسال به یک بازیکن رنج و آزاری که وسوسه به عدالت به دست خود او و یا در Marega مورد انگشتان خود را?

وجود دارد می تواند یک استدلال شده است که تلافی نقش به دست نژادپرستان که قوی ظاهر رواقی پاسخ می توانید آنها را محروم از اکسیژن آنها به دنبال از خشم و غضب.

اما یک نقطه گسترده تر است که اغلب قربانیان نژادی و سوء استفاده در زمین به جای پیدا کردن هر تکه از عدالت خود را به شدت ای اداره و مجازات و در صورت عدم وجود همبستگی و حمایت خود را در حال سخنرانی در مورد چگونه به واکنش نشان می دهند با کسانی که هرگز در یک موقعیت مشابه.

این امر می تواند متناقض به این مفهوم را میرسانند همه بازیکنان باید واکنش نشان می دهند با همان rawness و خشم به عنوان Marega. بلکه هر کدام راه آنها احساس می کنید به طور کامل موثر است که به طور کامل بیانگر سرخوردگی خود انزجار خود را از خیانت در تحقیر آنها هرگز نباید در معرض قضاوت و در درون دلیل گناه هرگز نباید استراحت بر روی شانه های خود را.

برای wading را از طریق شدید اعتراضات خود را به هم تیمی های خود و در نظر گرفتن جمعیت به کار Marega باید جشن خود را برای عدم رعایت در چهره نژاد پرستی نه برای شجاعت خود را و یا شجاعت نه به خاطر آن حق است اما برای این واقعیت محض او واکنش نشان داد و در این راه تمام کسانی که اطراف او را می خواستم.

واکنش خود را هر چه او بود.

بدون پشتیبانی مناسب و بدون هر گونه برنامه ریزی برای جلوگیری از مشابه تکرار حوادث در آینده حداقل هر ناظر ارائه می دهند این است که احترام به آن به تنهایی. شاید دیگران در مواضع قدرت را به دنبال کت و شلوار و نشان دادن همان جسارت به محافظت از آن دسته از بازیکنان در مقابل تکرار کنید. فقط شاید.

توسط دنی آرمسترانگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im