سی ان ان شکست خورده است و یک پایه جغرافیا آزمون قرار دادن آلمان بسیار نزدیک به ایتالیا از آن واقع است طی یک گزارش در مورد نحوه اتحادیه اروپا مقابله رمان coronavirus. شهروندان نشان داد هیچ رحمت به شبکه های آنلاین تیم.

خبری که آلمان نیست بالا بردن زنگ با توجه به این 2019-nCoV شیوع در ایتالیا باعث شد بسیاری از تاسیس رسانه ها به گزارش بر روی آن با سی ان ان که بدون استثنا. پخش واقعی در گزارش ذکر شده یک سخنگوی وزارت خارجه گفت که برلین نبود صدور یک هشدار سفر به ایتالیا, در حال حاضر, اما توییتر خود با انتشار نیست به عنوان دقیق.

در حال حاضر شما باید به دقت بخوانید به نقطه اشتباه است.

“آلمان در حال حاضر با توجه به بسته شدن مرزهای این کشور با ایتالیا با توجه به شیوع کروناویروس آن وزارت امور خارجه گفت:” آن را می خواند.

در واقع آلمان سهام بدون مرز ایتالیا و سوئیس و اتریش ساندویچ بین آنها. آن زمان در حالی که تا زمانی که توییتر ساکنان سوال جغرافیایی سواد از سی ان ان ویرایشگرهای آنلاین.

این عنوان خواهد بود اگر دقیق سی ان ان گزارش از آلمان حدود 80 سال پیش. در زمان رایش سوم ضمیمه اتریش در آنچه آن را به نام آلمان بزرگ ملحق کرد (‘پیوستن به’ در آلمان) در نتیجه تبدیل شدن به فاشیست ایتالیا همسایه.

یک جفت از تاریخ-کاربران زرنگ و دانا به از دست ندهید این فرصت را به یاد این شبکه است که مرزها را تغییر داده اند پس از آن.

یکی از آنها بود و حتی نوع به اندازه کافی به احتیاط در برابر گیج کننده اتریش و استرالیا است.

آلمان و ایتالیا پیوست منطقه شنگن دهه پیش اما تبدیل شدن به بخشی از مرز منطقه آزاد نیست و اساسا کشورهای جسمی حرکت و نزدیک به یکدیگر است.

اکثر کاربران از, البته, اذیت توسط سی ان ان فقیر جغرافیا. “بچه ها لطفا رفتن به مدرسه و نگاهی به نقشه!” یک کاربر ارائه شده است.

چه چیزی بیشتر آنها مهاجرت فرانسه در جشنواره کن, معروف خود را برای جشنواره بین المللی فیلم, به اسپانیا و هنگ کنگ, فقط در سواحل چین به آمریکای جنوبی چند سال پیش و حتی پیشنهاد کرد که نیوزیلند, Auckland یک شهر در استرالیا.

همچنین در rt.com گرافیک محتوا: سی ان ان بالا 10 اشتباهات شرم آور

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im