جهانی Covid-19 موارد بالا 2 میلیون به عنوان کسی که خواستار آن ’10 بار مرگبارتر’ از H1N1 & هشدار زودرس مستند بلند کردن اجسام

این Covid-19 همه گیر است و بیش از دو میلیون عفونت در سراسر جهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در میان یک بحران جهانی بهداشت مقامات می گویند “10 بار مرگبارتر” از سال 2009 شیوع آنفولانزای خوکی.

جدید نقطه عطف آمد که دوشنبه شب با آخرین به روز رسانی از دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب که قرار کل عفونت در سطح جهان در 2,019,320 با حدود 120,000 مرگ و میر. به عنوان بیماری و مرگ عوارض همچنان در اوج سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که مهار اقدامات باید آرام و در موعد مقرر به عنوان ویروس است که هنوز هم به سرعت در حال گسترش.

“ما می دانیم که در برخی از کشورها موارد دو برابر شدن هر سه تا چهار روز” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو در روز دوشنبه اشاره کرد که Covid-19 شده است 10 بار کشنده تر از همه گیر H1N1. “در حالی که COVID-19 شتاب بسیار سریع آن را شخصی بسیار آهسته تر.”

آنفولانزای خوکی شیوع تخمین زده شده است بیمار بین 700 میلیون و 1.4 میلیارد نفر در سراسر جهان در حالی که تایید 18,500 مرگ و میر مرتبط با این ویروس را از طریق تست های آزمایشگاهی. هر چند میزان واقعی همه گیر شد و به احتمال زیاد دستگیر نشده و در آمار رسمی این Covid-19 بحران در حال حاضر پیشی گرفته که تعداد مرگ و میر بیش از ده بار. برخی 12,500 آمریکایی کشته شدند در طول H1N1 شیوع با توجه به CDC چوب خط حساب کردن در حال حاضر نیز به مراتب بیشتر coronavirus که به کشته شدن بیش از 23000 در US به تاریخ.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de