جهانی coronavirus مرگ و میر بالای 50,000 رهبری ایتالیا و اسپانیا به عنوان نزدیک به 1 میلیون و تشخیص -دانشگاه جانز هاپکینز

تعداد کل مرگ و میر نسبت به این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش یافت گذشته 50,000 در سطح جهان به عنوان موارد اینچ نسبت به 1 میلیون mark با ایتالیا و اسپانیا پیشرو کشورهای دیگر در مرگ و میر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس کشته شدن برخی از 50,230 مردم در سراسر جهان که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع. ایتالیا منجر جهان در ویروس های مربوط به مرگ و میر با 13,915 مرگ و میر در حالی که اسپانیا نیز دچار نامتناسب شمارش 10,003 مرگ و میر.

همچنین در rt.com نیمی از بشریت خواست برای منزوی کردن خود را در صفحه اصلی برای مبارزه با گسترش Covid-19

تعدادی از افراد مبتلا به کروناویروس همچنان به صعود به دانشگاه جانز هاپکینز گزارش 981,221 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه. این ما منجر جهان در مجموع تعداد موارد هر چند آن مرگ و مير بطور قابل توجهی پایین تر از ایتالیا یا اسپانیا است که در آینده بیشترین تعداد موارد در 115,242 و 110,238 بود.

اروپا و آمریکا شیوع کروناویروس در طول زمان به مراتب بیشتر از تعداد موارد در چین جایی که این بیماری همه گیر است که اعتقاد به سرچشمه گرفته و در آن مداخله زود هنگام همراه با جارو قرنطينه و مستندات موفق به حدی شامل عفونت در هوبئی استان است. پکن گزارش شده به سختی هر گونه موارد جدید در هفته.

در حالی که ایتالیا شد و سریع برای قرار دادن اول شمال و سپس کل کشور تحت مستند مردم آن را تجربه کرده است نرخ مرگ و میر بالا بدون در نظر گرفتن – اگر چه این کشور اقتدار بهداشت کشف و حتی به عنوان تعداد تلفات همچنان افزایش یابد که اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در بیمارانی که شد در غیر این صورت بیمار است.

همچنین در rt.com ایالات متحده نامگذاری شد مجهز کشور برای مقابله با یک بیماری همه گیر نیست یک سال پیش — چه اتفاقی افتاده است ؟

واشنگتن واکنش از سوی دیگر مورد انتقاد قرار گرفته به صورت غیر قابل توضیح تاخیر در تست و در تلاش برای قرنطینه بیمار. در حالی که بسیاری از این کشور در حال حاضر تحت مستند مراکز کنترل بیماری را botched اجرای آن coronavirus آزمون ثابت فوق العاده خسته کننده به مقامات دولتی و برخی از آنان مجبور شدند به نوبه خود به شرکت های خصوصی برای تست.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی