Glastonbury سال 2020 نشان می دهد خط میان عدم قطعیت بیش از coronavirus

دعا Lipa, the Pet Shop Boys و مابل خواهد همه بازی جشنواره Glastonbury این تابستان ارائه آن نیست لغو شده به دلیل coronavirus.

بیش از 90 نام اضافه شد به خط در پنجشنبه پیوستن به headliners تیلور سویفت و سر پل مک کارتنی.

ما rap star Kendrick Lamar بالا خواهد شد این لایحه در روز جمعه با Supergrass لانا دل ری و ع تریسی همچنین با توجه به بازی.

امیلی Eavis گفت: برگزارکنندگان بود “انگشتان محکم عبور” این رویداد خواهد شد در ماه ژوئن.

او گفت: او با انتشار یک پوستر از خط “با بهترین نیات” با توجه به “شرایط فعلی”.

“به همه چیز موضع ما هنوز در حال کار سخت به ارائه ما 50th anniversary جشنواره در ماه ژوئن و ما بسیار افتخار از این لایحه که ما با هم در طول سال گذشته یا بیشتر,” او گفت:.

“هیچ کس تا به یک توپ کریستال برای دیدن دقیقا همان جایی که همه ما خواهد بود 15 هفته از در حال حاضر, اما ما در حال نگه داشتن انگشتان ما بصورتی پایدار و محکم عبور که از آن خواهد شد در اینجا شایسته مزرعه برای بزرگترین نمایش روی زمین!”

از شیوع کروناویروس در حال حاضر تحت تاثیر تورهای مختلف و جشنواره ها, با اعمال, مانند, که, BTS, مایلی سایرس و مدونا داشتن لغو و یا به تعویق افتاد را نشان می دهد.

آمریکا در ماه آوریل انجام شده است به تعویق افتاد در حالی که صنعت موسیقی, ویترین, South By Southwest شد اوراق در دسترس نباشد.

کشور به کشور جشنواره با توجه به محل در لندن و دوبلین و گلاسکو این آخر هفته نیز به تعویق افتاد و در تاریخ و زمان آخرین دقیقه روز پنج شنبه شب. موکول تاریخ خواهد بود اعلام کرد: “در روزهای آینده” برگزارکنندگان گفت.

با بیشتر اختلالات انتظار سهام در کنسرت مروج زنده در کشور کاهش یافته است 16.6% در روز چهارشنبه به نمایندگی از یک روز از دست دادن بیش از $1.8 میلیارد دلار (£1.4 میلیارد دلار).

Glastonbury تیم امید خود را به جشنواره می توانید پیش بروید و اگر از گسترش این ویروس را کند میکند.

اما اگر دولت تحمیل مستند در اجرای این جشنواره می تواند تاثیر توانایی خود را برای ساخت مراحل و آماده شدن سامرست سایت برای ورود 175,000 بلیط-دارندگان در 24 ژوئن.

اعمال روز پنجشنبه اعلام کرد نمی تشکیل گلستنبوری کامل خط به بالا اما پرچم تا برخی از این جشنواره بزرگترین رزرو برای سال 2020 است.

در میان آنها بودند سابق headliners Manic Street واعظان شاد, روزهای دوشنبه, Sinead o’connor و Skunk Anansie در کنار جشنواره مدافعان Dizzee Rascal اولیه جیغ و آرنج.

Suzanne Vega, جشنواره اولین زن سرمقاله روزنامه نیز بازگشت به ارزش مزرعه – 31 سال پس از بازی هرم مرحله در یک ضد گلوله جلیقه پس از او گروه تهدید به مرگ دریافت.

برزیل Tropicalia افسانه Gilberto Gil را در اولین حضور خود را پس از بازی گلستنبوری است افتتاحیه جشنواره در سال 1970. نوازنده بود و در واقع زندگی در Eavis خانه رعیتی در زمان تبعید توسط خود کشور دیکتاتوری نظامی.

تعادل جنسیتی

ما R&B ستاره TLC برای اولین بار خود را در حالی که Noel Gallagher بالا پرواز پرندگان بازی خواهد کرد بلافاصله قبل از پل مک کارتنی شنبه شب تیتر حافظه.

نماد موسیقی پاپ, Diana Ross شده است اعلام کرد برای بازی روز شنبه بعد از ظهر “افسانه اسلات”; در حالی که جشنواره مورد علاقه دعا Lipa, Pet Shop Boys و Fatboy Slim خواهد شد تیتر دیگر مرحله – Glastonbury دومین عرصه است.

پنجاه و دو درصد از این عمل اعلام کرد تا کنون زن هستند یا گروههای دارای یک ترکیب از جنس و پس از Eavis متعهد به رسیدن به یک جنسیتی متعادل خط تا “در اسرع وقت”.

“آینده ما باید 50/50,” او گفت: رادیو 1 Newsbeat در اوایل این سال است.

“این یک چالش است. هر کس پیدا کردن آن سخت است اما در عمل وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که گلستنبوری سابق خط-یو پی اس تا به حال “همیشه مرد-سنگین”.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de