Glastonbury 2020: جشنواره لغو شد با توجه به کروناویروس

Glastonbury معروف هرم مرحله باقی خواهد ماند تیره در ماه ژوئن به عنوان جشنواره می شود آخرین رویداد برای لغو شود با توجه به کوروناویروس.

تیلور سویفت, پل مک کارتنی و Kendrick Lamar به علت ظاهر می شود در کنار دایانا راس و دعا Lipa.

“ما خیلی متاسفم که این تصمیم گیری شده است” بیانیه ای گفت:. “آن بود و نه از طریق انتخاب است.”

فقط شش روز پیش سازمانده امیلی Eavis گفت که او تا به حال “انگشتان محکم عبور” این رویداد را پیش بروید.

اما پس از دولت به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از تجمع جرم در دوشنبه لغو شد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد.

برگزارکنندگان تصمیم گرفت قبل از آوریل 1, زمانی که جشنواره را برانگیخت شد و انتظار می رود به پرداخت تعادل باقی مانده از خود را £270 بلیط.

طرفداران که در حال حاضر پرداخت 50 پوند سپرده خواهد شد مجاز به رول بیش از این مبلغ برای سال آینده تضمین “این فرصت را به خرید یک بلیط برای گلستنبوری 2021” برگزارکنندگان گفت. بازپرداخت نیز در دسترس خواهد بود برای کسانی که می خواهند آنها را.

بیش از 200 ، 000 نفر از جمله 135,000 بلیط-دارندگان را فرود بر ارزش مزرعه در سامرست اگر این جشنواره رفته بود پیش رو به عنوان برنامه ریزی شده از 24 تا 28 ژوئن.

اعمال دیگر در خط شامل Noel Gallagher لانا دل ری, Herbie Hancock, the Pet Shop Boys, AJ تریسی و Haim.

“ما بسیار امیدواریم که این وضعیت در انگلستان را بهبود فوق العاده تا پایان ماه ژوئن گفت:” مایکل و امیلی Eavis در بیانیه ای.

“اما حتی اگر آن است که ما دیگر قادر به صرف سه ماه آینده با هزاران نفر از خدمه در اینجا در مزرعه کمک به ما با این کار از ایجاد زیرساخت ها و جاذبه است.”

گفت: سال 2020 در حال حاضر می تواند یک “اجرا آیش سال” برای جشنواره آنها عذر خواهی کرد برای اجازه دادن به طرفداران پایین.

“ما به دنبال به جلو به استقبال همه شما برای ما 50th anniversary با یک خط کامل از عکس هنرمندان و نوازندگان که ما فوق العاده افتخار برای رزرو کرده اند.”

آنها افزودند: “ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما را به این زمینه ها در سال آینده و تا آن زمان ما ارسال ما عشق و حمایت همه شما.”

موسیقی زنده رکود

Glastonbury را لغو می آید پس از BBC Radio 1 لغو برنامه به میزبان خود در آخر هفته بزرگ جشنواره در داندی در ماه مه.

آن را نیز به شک زنده ماندن از جشنواره از جمله BST هاید پارک تمام نقاط شرق Lovebox و عرض جغرافیایی. سوالات هم مطرح شده در مورد اینکه آیا این مسابقه آواز یوروویژن می توانید در ادامه برنامه ریزی شده است.

در ایالات متحده, Coachella و جنوب شرق جشنواره در حال حاضر به تعویق افتاده است و یا به نام خاموش در حالی که کنسرت giants Live ملت و AEG را متوقف تمام آینده تور کنسرت با اعمال مانند Celine Dion Who و Billie Eilish در میان هنرمندان به تعویق انداختن تاریخ.

زندگی ملت است قیمت سهم به پایان رسید و تجارت در $33.92 (£28,26) در روز سه شنبه – کمتر از نیمی از ارزش خود را در این زمان در ماه گذشته.

اما بسیاری از هنرمندان از جمله Coldplay کریستین و ملکه و Yungblud – شروع به زندگی می کنند جریان کنسرت به نگه داشتن طرفداران ارواح در طول خود انزوا.

بروس اسپرینگستین نیز آپلود کامل 2009 کنسرت با E Street Band به یوتیوب گفتن به طرفداران “عمل اجتماعی فاصله و جریان” موسیقی زنده “را از راحتی از خانه خود را”.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de