انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول متهم نظافت دختران زیر سن قانونی برای پدوفیلیا جفری اپستین درخواست کرده است یک تهوع سفارش در برابر دادستان برای حفظ شواهد از جمله برهنه عکس و ‘sexualised’ ویدئوها خصوصی.

Maxwell, 58 دستگیر شد پیش از آن در ماه جولای برنامه ریزی شده است به تلاش برای رابطه جنسی-قاچاق جرائم در دادگاه فدرال منهتن در ماه جولای سال آینده. او التماس کرد گناه نیست به اتهامات که او می خواهم مرتب و به وسیلهی سوء استفاده توسط اپستین از حداقل سه دختران در طول 1990s.

اسناد دادگاه نشان می دهد که ماکسول وکلا می خواهید به نگه داشتن شواهد که آنها را به عنوان “اطلاعات بسیار محرمانه” و از جمله “برهنه, نیمه-برهنه یا در غیر این صورت sexualised تصاویر ویدئوها و یا تصاویر افراد” خصوصی, برای جلوگیری از آن ظاهر می شود به صورت آنلاین و به طور بالقوه تحت تأثیر یک سری از دعاوی مدنی وارد در برابر او توسط بازماندگان اپستین ،

“وجود دارد یک نگرانی قابل توجهی است که این افراد به دنبال استفاده از کشف مواد برای حمایت از خود در پرونده های مدنی و آینده عمومی اظهارات” ماکسول وکیل مسیحی Everdell دادستان آورده است که مواد مخدر در مکزیک کارتل شخص مهم در میان یکدسته Joaquin “ال Chapo” گوزمان به عدالت توضیح داد.

پیشنهاد سفارش ارسال دوشنبه تا حدودی معمول در رابطه جنسی-سوء استفاده از موارد اما دادستان را رد کرد درخواست که شاهدان و وکلا در دادگاه خواهد بود موضوع را به هر تهوع سفارشات در حال انتظار برای پاسخ رسمی بعد از آن در روز سه شنبه.

همچنین در rt.com ما قاضی اجازه انتشار قبلا مهر و موم شده اسناد و مدارک در مورد جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول

“دفاع معتقد است که بالقوه دولت شاهد و وکیل خود باید موضوع به محدودیت های مشابه به عنوان دفاع مورد استفاده مناسب از کشف مواد – یعنی اگر این افراد داده می شود و دسترسی به کشف مواد در طول محاکمه آماده سازی آنها ممکن است استفاده از این مواد برای هر هدف دیگر از آماده شدن برای محاکمه در پرونده و ممکن است ارسال این مواد در اینترنت” استشهاد گفت.

اپستاین مرده پیدا شد در منهتن سلول زندان در ماه اوت گذشته در حالی که در انتظار محاکمه برای سوء استفاده از زنان و دختران در برخی از جوان 14 در منهتن و فلوریدا در اوایل 2000s.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی