خود بز: McGregor باعث Khabib, دیاز به توییتر barbs پس از Irishman را ‘تمام وقت نوابغ MMA’ لیست

Conor McGregor لیست تمام زمان MMA نوابغ – که در آن او قرار داده خود دوم است باعث افزایش از سابق ضلعی دشمنان Khabib Nurmagomedov و Nate Diaz, هر دو از آنها را به توییتر به زمین ضربات در ایرلندی.

McGregor توییتی خود را در لیست MMA بز در شنبه قرار دادن خود را پشت سر دوم سابق دیرین میان قهرمان Anderson Silva – اما اضافه کرد که او “به راحتی” بود بالای شمع در زمان او آمده او هشت ضلعی حرفه ای.

بیشتر پایین جدول بدنام قرار می گیرد کانادا سابق دو وزن قهرمان Georges St-Pierre سوم با حاکم سنگین وزن نور پادشاه Jon Jones در چهارم.

همچنین در rt.com Conor McGregor خود را نشان می دهد بز MMA لیست… و جای تعجب است که او را به بالای شمع

مک گرگور رتبه بندی rankled با بسیاری از هر چند عمدتا بیش از ادعاهای خود را چنین والا و موقعیت برای خودش.

روسی nemesis Khabib – که معروف شده به Dubliner در دور چهارم خود را بسیار سبک وزن و عنوان مبارزه در سال 2018 شد در میان کسانی که برای ضربه کردن آنلاین.

“شما شنود گذاشته از در featherweight شما شنود گذاشته از در سبک وزن و شما شنود گذاشته در سبک وزن,” خواندن داغدار صدای جیر جیر از Dagestani (یا کسی که از تیم خود) در توییتر.

“شما هرگز در دفاع از عنوان UFC یا قفس رزمندگان می داد تا بیش از GSP عنکبوتی [اندرسون] و استخوان [جونز] همه با هم. شما بیشترین @ufc جنگنده در توییتر تاریخ است.”

مرد دیگری به موضوع کهنه خروس جنگی Nate Diaz – که فرستاده شده McGregor در ناراحتی در UFC 196 در سال 2016 داشتن پا در 11 روز ” توجه را به مبارزه.

“دودی #1 p4p و دو قهرمان می دانید وقتی که شما او را ببیند” دیاز توییتی.

“و نیست برای من این کار را بهتر و سریعتر از هر کس دیگری بر روی زمین و فرستاده او را با مشت سریعتر از Mayweather بنابراین f*ck اي میشم رتبه بندی و می دانم که یک بز هنگامی که شما به من نگاه کنید.”

اما McGregor ناشی از barbs وجود دارد متوقف نمی. زمانی که Diaz اضافه شده در متعاقب آن صدای جیر جیر که او پوند برای پوند “baddest مادر*cker در اینجا” که رهبری سبک وزن رقیب Jorge Masvidal – که شکست دیاز برای برنده شدن در این افتتاحیه ‘BMF’ کمربند در ماه نوامبر به عقب که ادعا می کنند در یک مسابقه برگشت.

در ضمن مرد چهارم در مکگرگر لیست – Jon Jones — گفت: او مطالب را به نظاره نشست و “اجازه دهید طرفداران تصمیم گیری” اما همچنین نمی تواند مقاومت در برابر کمی تکان دهنده است.

McGregor ساخته های دیدنی و جذاب بازگشت به هشت ضلعی در ماه ژانویه, شکست دونالد ‘گاوچران’ Cerrone فقط 40 ثانیه به سبک کشمکش در UFC 246.

سابق ‘قهرمان قهرمان” و ” نشانه های او این است که بعدی آماده برای عمل در این تابستان پس از ستایش UFC برای آن سازمان از چندین کارت در طول Covid-19 ورزشی shutdown.

The Irishman بارها گفت: هدف نهایی این است که یک مسابقه برگشت با 155lbs حاکم Khabib در تلاش خود را برای گرفتن انتقام سوزان 2018 از دست دادن.

کشیدن که خاموش و مک گرگور بز رتبه بندی ممکن است نشستن کمی بهتر با MMA ناظران.

همچنین در rt.com ‘او ‘ آماده’: Dana White نکات در Conor McGregor vs Jorge Masvidal mega match-up در مبارزه با جزیره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net