‘گرفتن اردک در خط’: سعودیها تقلا برای مجازات دزدی دریایی در تلاش آشکار برای برآوردن لیگ برتر بیش از نیوکاسل پیشنهاد

از تمام اطلاعیه ها که طرفداران لیگ برتر باشگاه نیوکاسل ممکن است باید امیدوار بود تسریع خروج از مالکان فعلی خود را به یک وعده در مورد کاهش دزدی دریایی بیش از 4000 مایل دور نشده است ممکن است یکی از آنها است.

دیدم در حماسه از تصاحب باشگاه توسط صندوق سرمایه گذاری عربستان سعودی نوک تعادل به عقب به سمت معرض خطر در هفته گذشته زمانی که سازمان تجارت جهانی (WTO) حکم داد که عربستان سعودی تا به حال نقض تعهدات خود در مورد دزدی دریایی بین المللی.

فیفا بموقع حمایت حاکم و BeIN Sports قطر مبتنی بر پخش است که حمل یک 1 میلیارد دلار مورد داوری بین المللی در برابر عربستان سعودی بیش از اختلاف و همچنین خواستار آن است که انگلستان باید به “اقدامات لازم” برای حفاظت از حقوق رسانه و همکاران “فوتبال خود را” از دزدی دریایی.

یوفا شد به همان اندازه صریح هشدار داد که beoutQ بود که میزبانی در بدر مستقر در ریاض و اکثریت عربستان-متعلق به تهدید سودآور رادیو و تلویزیون می پردازد که مالی حیاتی از بازی در بالاترین سطح و “وجود ورزش حرفه ای به عنوان ما آن را می دانم.”

همچنین در rt.com عربستان سعودی’ $380 میلیون نیوکاسل تصاحب چهره و در عین حال بیشتر مشکلات احتمالی پس از دزدی دریایی سازمان تجارت جهانی گزارش

کمی تعجب پس از آن که مقامهای سعودی راه اندازی شد “آنلاین بازرسی کمپین” علیه دزدی دریایی در انگلستان در روز یکشنبه ادعا به تجزیه و تحلیل 231 وب سایت با توجه به منع آنها از بودن و مرور در داخل کشور.

رسمی عربستان قدرت مالکیت معنوی اعلام کرد که وب سایت های درگیر در غیر قانونی جریان خواهد بود تعطیل با جریمه در حدود $66,000 برای سایت های نقض کپی رایت و حفاظت از قانون و احکام زندان تا شش ماه به صورت فردی عاملان.

“که آغازگر لیگ” آیا چیزی در مورد دزدی دریایی’ جعبه علامت سپس” یکی نیوکاسل فن drily اظهار داشت: در رسانه های اجتماعی در واکنش به اخبار از مجازات بالقوه و نامه ای از عربستان سعودی فدراسیون فوتبال اطمینان ورزشی مهم بدن و هر صدا و سیمای حقوق دارنده آن خود را پذیرفته anti-piracy مسئولیت.

هر دو بدن تا به حال شده است به وضوح گزیدگی توسط سازمان تجارت جهانی را یافته و صندلی بریتانیا در تجارت بین المللی انتخاب کمیته را شرح مداوم تصاحب بدون anti-piracy اقدامات به عنوان “توهین” از یک کشور بود که “سرقت premium UK ورزش و سرگرمی محتوا.”

انگلستان وزیر امور خارجه تا به حال زده تن های مختلف زمانی که او به نظر می رسید به رفتن پیش از دولت در روز پنج شنبه.

زبان مبهم در نظر به, آسمان, اخبار, Dominic Raab گفت بریتانیا باید “خوش آمدید تعامل” و سرمایه گذاری در فوتبال تشبیه بحث به یک احاطه شده است که رومن آبراموویچ میلیاردر روسی را تصاحب چلسی در سال 2003 زمانی که برخی از طرفداران و وزرای نگران بودند در چشم انداز تصاحب یک شکل بود که کمتر شناخته شده به فارسی طرفداران.

Raab پاسخ می تواند دیده شده است که تا حد زیادی بی ربط با توجه به این که وزیر ورزش Nigel Huddleston در حال حاضر تایید وجود نداشت دولت هیچ برنامه ای برای دخالت و اضافه کرد که تصاحب شد “واقعا یک موضوع برای نیوکاسل و ورزش است.”

است که برگ های لیگ برتر به عنوان حزب کنسرسیوم نیاز به متقاعد کند با این امید که موثر سرکوب در ظاهر همه جا دزدان دریایی جریان خود را برآورده صاحبان و مدیران’ تست اجازه می دهد که توسط عربستان سعودی حمایت گروه به مهر و موم آن $370 میلیون سرمایه گذاری در ازای 80 درصد از این باشگاه است.

همچنین در rt.com ‘این یک توهین است’: عربستان تصاحب لیگ برتر باشگاه نیوکاسل باید مسدود شود, می گوید: انگلستان سیاستمدار

حدس و گمان وجود دارد که حل دزدی موضوع ممکن است اضافه شده است به عنوان یک شرط کلیدی برای تصاحب مجاز بودن اگر چه سیمون جردن مالک سابق از سطح بالا باشگاه کریستال پالاس گفت که او در ذهن مجسم لیگ برتر مسدود کردن حرکت می کند.

اردن استدلال کرد که “خشم اخلاقی” ناشی از عربستان سعودی را به اتهام قتل و نقض حقوق بشر نمی خواهد کمین این معامله به دلیل از دولت بریتانیا موجود “دخالت” با پادشاهی.

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد برخاستیم و گفت: خدیجه Cengiz این نامزد از قتل مخالف جمال Khashoggi که او “بسیار خوب” به عنوان علت او خواست طرفداران و نظارتی رد پیشرفت های رژیم که او معتقد است مسئول Khashoggi مرگ است.

“من باور دارم که آن را در حال رفتن به بسیار دشوار است و برای لیگ برتر برای جلوگیری از این تصاحب,” اردن گفت: TalkSport. “در حال حاضر آنها در حال گرفتن اردک خود را در یک خط با پخش و امور مالی.

“وجود دارد که رژیم را خریداری باشگاه های فوتبال است که شاید به همان اندازه ناخوشایند به عنوان جنبه های خاصی از این رژیم هستند اما نه ایده آل ترین رژیم.

همچنین در rt.com “من اعتماد به نفس آنها را بلوک آن’: لیگ برتر می تواند متوقف شود عربستان سعودی-حمایت تصاحب نیوکاسل بیش قتل ردیف – گزارش

“لیگ برتر ممکن است استفاده از آن به عنوان اهرم بزرگ برای دیدن اگر آنها می توانید آن را به عنوان یک مکانیسم برای جلوگیری از دزدی دریایی از حقوق خود که در حال فروخته شدن به یکی از شرکای کسب و کار, BeIN که ربوده شده و مورد استفاده قرار گیرد به نفع beoutQ یا بدر.”

نیوکاسل طرفداران تا به حال شروع-از-این-هفته deja vu روز دوشنبه به عنوان بسیاری از تن ارتش و وبلاگ ها و فن حساب در توییتر به اشتراک گذاشته شده گزارش می دهد که تصاحب شد “قریب الوقوع” – یک کلمه به برخی اشاره کرد که تبدیل به wearily آشنا طول تصاحب روند که رفته برای حداقل 3 ماه در حال حاضر.

حتی اگر وجود دارد بیشتر رؤیت عربستان جت خصوصی در Tyneside در این هفته این قرارداد باقی مانده است هیچ نزدیکتر از آن شده است در هر زمان بیش از چند ماه گذشته باقی مانده درست به اردن را به نقطه ای که او “انتظار می رود به جزئیات در مورد مورد معامله در روز آن را انجام داده و نه هفته و روز و ساعت قبل از آن انجام می شود” زمانی که او در ابتدا ابراز شک و تردید در مورد شانس خود را در ماه ژانویه است.

حداقل احتمال کمی وجود دارد که کنسرسیوم دستیابی به یک تنزل باشگاه فرض کنید یک معامله را می توان با شروع فصل بعدی. نیوکاسل لذت بردم یکی از بهترین نتایج خود را از مبارزات انتخاباتی جاری در مقابل خالی ورزشگاه در یکشنبه, حرکت, 11 نقطه روشن از خطر با پیروزی 3-0 در خانه شفیلد یونایتد و خروج مدیر استیو بروس به صورت سوال و او به ناچار نمی تواند پاسخ را در مورد آینده باشگاه است.

“برای بسیاری از حامیان [تصاحب مذاکرات] به نظر می رسد که اتفاق افتاد و پس از چند بار” بروس amiably مشاهده صحبت های قبل از بازی. او به این نتیجه رسیدند با کتمان حقیقت: “مردم در حال تبدیل شدن به یک کمی به آن استفاده می شود.”

همچنین در rt.com خودت فوتبال کارفرمایان را از دست داده اند تمام حس واقعیت در Covid-19 بحران با قرار دادن پول قبل از زندگی