در نوسان: روسیه قهرمان المپیک آلینا Zagitova نقش گلف پس از تعلیق اسکیت حرفه ای

حاکم جهان و قهرمان المپیک شکل اسکیت باز آلینا Zagitova سعی کردم یک ورزش جدید در روز یکشنبه به عنوان او تا به حال یک گلف جلسه آموزشی تحت هدایت مربی تیم ملی روسیه ایگور Ivashin.

18 ساله بود که از حضور در گلف جشنواره ‘چهره های قوی در Tver منطقه که در آن او تا به حال یک فرصت برای او آزمایش نوسان و اعتصاب برخی از توپ های گلف و این چیزی است که او به نظر می رسید برای لذت بردن از.

ادامه مطلب: ‘به نظر می رسد مثل من گذشت!’ المپیک پاتیناژ قهرمان آلینا Zagitova طول می کشد دولت متحد آزمون ورود به دانشگاه

من خیلی خوشحال به کشف یک ورزش جدید برای من است. زویدوو یک مکان زیبا و شگفت انگیز با طبیعت است. ممنون میشم به این سازمان از قوی ‘چهره’ برای دعوت از من,” Zagitova گفت.

در سال گذشته این رقم skater قرار داده و او را رقابتی حرفه ای در انتظار پس از اتمام آخرین در ISU جایزه بزرگ نهایی باعث شایعات در مورد او ممکن است بازنشستگی.

اسکیت باز وعده داده شده برای بازگشت به یخ در آینده نزدیک اما هنوز به تایید بازگشت او به ورزش حرفه ای.

او از سر گرفت آموزش پس از Covid-19 بحران آشکار است که او در حال کار بر روی برنامه های جدید reigniting شایعات که او ممکن است بازگشت به رقابتی اقدام به عنوان اوایل به عنوان این پاییز آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی