بابا والاس یکی از موفق ترین آفریقایی-آمریکایی رانندگان نسکار, تاریخچه نام برای علاقه مندان به ممنوع شود از آوردن متفق پرچم به نژادها و می گوید که زمان آن رسیده است که برای تغییر در این ورزش محبوب است.

آلاباما بومی والاس که درایوهای شماره 43 ماشین برای Richard Petty رکوردی اضافه شده صدای خود را به موجی از اعتراضات در حال حاضر در حال وقوع در سراسر ایالات متحده با پوشیدن یک تی شرت که روی آن نوشته شده “من نمی توانم نفس بکشم/Black Lives Matter” قبل از نژاد روز یکشنبه در آتلانتا و او پس از تأکید موضع خود با اعلام این مقامات را شدیدتر موضع برابر به طور بالقوه نژادپرستانه رفتار.

همچنین در rt.com ‘بزرگ’: سازمان دیده بان بزرگ سقوط در دیتونا 500 را نیمی از روروک مخصوص بچه ها

من گام بعدی خواهد بود برای خلاص شدن از شر همه متفق پرچم,” والاس با سی ان ان گفت که او در مورد تغییرات او می خواهد برای دیدن در ورزش.

هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار است. پس از آن شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا. آنها هیچ جایی برای آنها.”

این مؤتلفه پرچم مرتبط شده است توسط برخی به نژاد پرستی در ایالات متحده هر چند بخش از حامیان خود حفظ آن است که صرفا نشانه ای از تاریخ و میراث فرهنگی, از جنوب ایالات متحده است.

نسکار اقدامات انجام شده برای فاز پرچم از آن مسابقات در سال های اخیر است. آن را اجازه نمی دهد که پرچم مورد استفاده قرار گیرد در هر ظرفیت رسمی و ورزش مقامات شروع به درخواست طرفداران برای جلوگیری از آوردن پرچم به مسابقات پس از سال 2015 هر چند این اجرا نیست.

مؤتلفه نمادها باید به طور پیوسته حذف شده از فضاهای عمومی در امریکا در طول سال های اخیر, در حالی که همچنین گزارش شده است که تفنگداران دریایی ایالات متحده ممنوع اعلام کرده است استفاده از آن تحت هر سناریویی در این هفته.

وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم عصبانی که حمل آن پرچم با افتخار اما این زمان برای تغییر,” والاس ادامه داد.

ما باید به تغییر است و من را تشویق نسکار. ما باید کسانی که مکالمات برای حذف کسانی که پرچم.”

همچنین در rt.com Revved up: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در دامان زرهی ریاست جمهوری limo در نسکار دیتونا 500

هنگامی که تحت فشار قرار دادند در مورد اینکه آیا او فکر می کردم که موضع خود را در این موضوع ناراحت می برخی از مردم والاس مقابله با گفتن این که صدمه زدن به احساسات برخی از مردم است که کمتر از یک موضوع از ایجاد تغییرات به امریکا است که جامعه در بزرگ به نظر می رسد به تماس می شود برای.

ما باید قادر باشد که به یک بحث بیش از آن که” او گفت:.

آن است که ضخامت خط ما عبور نمی کنه.”

و برای والاس وجود دارد تنها یک پرچم در مسیر مسابقه است.

آنچه که من تعقیب است پرچم شطرنجی و نوع روایت من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de