یک اتاق: آس رم میرکو Antonucci دارای وام طلسم فسخ پس از تحریک snaps با Instagram تاثیر گذار با دوست دختر (عکس)

ایتالیایی جناح میرکو Antonucci شده, کنسرو شده توسط خود را وام باشگاه ویتوریا ستوبال پس از 21 سال از خشم کارفرمایان در پرتغالی باشگاه با رسانه های اجتماعی antics در کنار خود تاثیر گذار دختر Ginevra Lambruschi.

Antonucci که پیوست تا با Primeira Liga باشگاه در ژانویه فرستاده شده به پایتخت ایتالیا قبل از نتیجه گیری از داخلی برای فصل بعد این باشگاه سلسله مراتب رشد خسته از این بازیکن حضور در رسانه های اجتماعی با توجه به گزارش.

جناح دستورات قابل ملاحظه زیر در سایت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن او پست تصاویر با مزه از خود و Lambruschi اما این یک ویدیو ارسال شده به جریان ویدئو سایت Tik Tok که به نظر می رسد به اند نی نهایی.

Antonucci قابل درک است به آپلود یک ویدئو کلیپ از او آواز خواندن و رقص تنها چند ساعت پس از تیم خود را از شکست در برابر Boavista, یک حرکت که درو موجی از انتقاد از ویتوریا ستوبال حامیان و همچنین باشگاه سلسله مراتب است.

میرکو Antonucci دیگر یک بازیکن در Vitoria,” ویتوریا رئیس خولیو Velazquez این هفته گفت: امید بستن به جزئیات این استدلال است.

آن را ابلاغ به پدر و مادر خود باشگاه رم که وام به پایان می رسد و در حال حاضر که ما دیگر در تعداد بازیکن بالاتر از همه از احترام به هواداران و تاریخ باشگاه و برای همه کسانی که کار روزانه به نمایندگی از این تیم با بیشترین مسئولیت و کرامت است.

برای چه این, نشان, نشان دهنده, برای تاریخ باشگاه و از احترام به طرفداران یک Vitoria بازیکن باید یک 24 ساعت در روز.

همچنین در rt.com ‘هر ورزشکار در جهان تضعیف شده به من DMs’: IG مدل ادعای کل تیم ورزشی در تماس با او

وضعیت بسیار ساده است, باشگاه مدیریت فنی تیم و کارکنان قابل درک است که رفتار یک بازیکن که در وام چیزی بود که ما می خواستیم از یک Vitoria بازیکن و نه آنچه طرفداران سزاوار روشن و خاموش بشه.”

Antonucci دارای بیش از 500 ، 000 پیروان خود Instagram صفحه نشان می دهد که یک سری از تصاویر تحریک کنار 22 ساله مد تاثیر گذار Lambruschi که Antonucci شده حامل دوستیابی برای شش ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de