‘آلمان زیبا ترین streaker’: 72 ساله سریال, استرپتیزر که صرف سال در زندان میآید بیرون به فلش بازیکنان فوتبال (ویدیو)

پاره پاره مستمری که رفت و در اجرا از پلیس در اوایل سال جاری پس از آخرین رسوایی در خطی کار دوباره ظاهر گردید gleefully افشای خود را فقط متری یک گروه از فوتبالیست های آموزشی تحت قرنطینه.

ارنست ویلهلم W – با نام مستعار موبایل در طول بدنام حرفه ای است که او را دیده جولان دادن خود با بدن برهنه در مقابل استادیوم های فوتبال و فلش آلت تناسلی خود را در قضات در صدور حکم – گزارش رفت و به پنهان شدن در شهر بیلهفلد به عنوان دادستان دنبال او در اوایل این سال است.

دو ماه جستجو به پایان رسید زمانی که او دست خود را به یک ایستگاه پلیس در اوایل ژانویه بود اما او در عمل تنها چند ساعت بعد از آن مصرف خود را بالا و شلوار در خارج از زمین آموزش محلی فوتبال باشگاه هانوفر 96.

کارکنان امنیتی که ممکن است باید فکری به حال دیده می شود گذشته از موبایل زمانی که او بموقع بازداشت شده اند در حال حاضر دریافت یک زیبا از ماندگار کن دوباره در بوندسلیگا 2 طرف را پایه.

به عنوان قرنطینه بازیکنان رفت و از طریق paces خود در زمین خود بازدید کننده فیلم برداری شده بود تمرین خود را مرسوم قدرتمند مطرح در خارج از دروازه پوشیدن تنها یک جفت از, کوتاه, قرمز, جوراب, تیره کلاه و عینک آفتابی.

او سپس در زمان پایین, کوتاه, خم عضله دوسر خود را و در نهایت کاهش یافته و زیر شلواری خود را آشکار خود را پایین تر از نیمی به بازیکنان فوتبال که می تواند دیدم از طریق ورودی.

یک عضو از باشگاه کارکنان مربیگری به نظر می رسید بی اعتنا به آنها انجام شده و تجهیزات و از یک ساختمان در نزدیکی در حالی که جدیدترین آنها را دیدم.

همچنین در rt.com چهار مربیان اخراج شده پس از بررسی کشف نیمه برهنه, مست, cheerleaders در دانشگاه کنتاکی awaydays

بازیکنان از جمله سابق جام جهانی برنده و منچستر یونایتد دروازه بان ران-رابرت Zieler شد گفت: به استخدام محافظان مواجه می شوند و یا هر گونه مسائل به عنوان آنها راه می رفت در این فاصله کوتاه به امکانات از هتل خود که در آن آنها در قرنطینه باقی مانده از فصل بوندسلیگا به عنوان بخشی از دستورالعمل با هدف حصول اطمینان از بازیکنان آلوده نیست با COVID-19.

آنها راه می رفت همراه یک پیاده رو برای رسیدن به زمین اما Ernie بوده است و تنها خارجی شده اند به حزب به جلسه در حالی که مردم در حال ممنوع از نزدیک بودن بازیکنان است.

این حادثه می تواند طلسم مشکل برای موبایل است که به خوبی شناخته شده از چهره های سرگرم کننده در میان طرفداران و اولین ضربه را به شهرت در حال اجرا بر روی زمین در طول مسابقات تلویزیونی.

همچنین در rt.com دریافت کیت خود را خاموش: World Naked Bike Ride دهندگان می گویند در تمام طول روز قرار گرفتن در معرض برای, برهنه دوچرخه سواری ‘بهترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد’ (تصویری)

72 ساله که در نظر بدن خود را به عنوان هنر و دهه را صرف دوچرخه سواری برهنه از طریق Reeperbahn منطقه هامبورگ توصیف کرده است خود را به عنوان زیباترین آلمان, streaker اگر چه پلیس بارها و بارها شکست خورده برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را در طول مکرر ناخواسته مواجهه در فضاهای عمومی.

او شده است موضوع متعدد talkshows و گزارش های رسانه های خود را با بهره گیری از بالاترین مشخصات تفرج زمانی که او آرام در مقابل 76,500 طرفداران در بوروسیا دورتموند در سال 2005 قابل توجه خود را بدنسازان مطرح در مرکز دایره قبل از اینکه رهبری دور است.

ظاهر خود را برآورده شده است با یک سری جریمه ها و مجازات ها از جمله پنج ماه طلسم در یک Bielefield تادیبی تسهیلات در سال 2007 و 11 ماه حبس برای فلش در یک قاضی در دادگاه در سال 2009 هر چند که مدت به حالت تعلیق در آمد و پس از متهم وعده داده شده برای جلوگیری از رفتار خود و خودداری از هر بیشتر باعث خشم عمومی.

همچنین در rt.com سرشيشه سايز-ing کردن! زنان تماشاگر توقف بازی گلف توسط عریان سینه او در طول PGA Tour رویداد (تصویری)

در سال 2018 او موفق به دریافت یک ماه حبس برای افشای خود را در خوابگاه جوانان داشتن قبلا گفته قاضی: “مردم وجود دارد می خواستم ببینم چیزی که آنها می دانستند که من از تلویزیون است.”

او مورد بررسی قرار گرفت دوباره در ماه اوت پس از گفته نما در یک دبیرستان, زمین بازی و قبلا بازداشت غیر قانونی رانندگی.

هانوفر بوده است با توجه به سر فصل خود را مقابل دینامو درسدن در شنبه اما تا به حال آخر هفته خاموش بعد از چند تن از اعضای مخالفان خود را’ تیم ملی آزمایش مثبت برای COVID-19 معنی آنها نمی تواند بازی برای دو هفته به عنوان بخشی از قرنطینه شرایط برای بازیکنان آلوده.

همچنین در rt.com کاراته-لگد زدن نگهبانان اطراف زمین فوتبال اشک یو پی اس و احمق جایگزین: 10 احمقانه ترین لحظات بوندسلیگا فصل تا کنون (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de