آلمان Covid-19 موارد پرش با 2,705 در یک روز به مرگ و میر بازدید 47

تعداد Covid-19 نفر در آلمان به صعود توسط 2,705 به 16,662 و مرگ و میر و آمار 47 بعد از 16 تازه تلفات گزارش شده در روز شنبه.

رابرت کخ موسسه اعلام کرد استارک رقم در صبح روز شنبه است و آن را بر اساس داده های جمع آوری شده تا نیمه شب روز جمعه است.

آژانس فدرال که مسئول کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در مجموع 47 نفر فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای این بیماری افزایش 16 از روز جمعه شمارش.

همچنین در rt.com “شما شکست ناپذیر نیست’: که ستاد را ناامید هشدار به جوانان در مورد Covid-19

آلمان پیشرو رسمی بهداشت در مبارزه با این بیماری همه گیر مردم خواست برای حفظ فاصله خود به منظور مبارزه با گسترش این بیماری اما اضافه کرد که آن را به مقامات تصمیم می گیرید که آیا به اعمال مقررات منع رفت و آمد به زور آنها را به انجام این کار.

“ما توصیه می کنیم نگه داشتن حداکثر فاصله است. آن است تا به مقامات برای تصمیم گیری در مورد اقدامات مورد نیاز برای رسیدن به آن” Lothar Wieler رئیس جمهور رابرت کخ موسسه به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

ویروس پدید آمده است که در اواخر سال گذشته تاکنون بیش از 11,400 زندگی در سراسر جهان است. کانون شیوع جهانی معطوف به اروپا در هفته های اخیر و قاره وضعیتی وخیم از این بیماری با موارد بالا رفتن سرسام آور در سراسر کشورهای مختلف. اما آمار و ارقام نشان می دهد که چین که در آن همه گیر شروع شده کشتی ویروس تحت کنترل است.

همچنین در rt.com کسب و کار بازگشایی مردم مجاز به صرف زمان بیشتر در خارج از چین گزارش هیچ محلی Covid-19 موارد برای سومین روز

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de