آلمان به گسترش coronavirus مستند و اجتماعی فاصله به مارس 19

آنگلا مرکل نشان داد که اقدامات در آورده برای جلوگیری از گسترش مرگبار Covid-19 همه گیر در آلمان به طول خواهد انجامید تا پس از عید پاک است. یک برنامه ردیابی برای کمک به مقابله با گسترش نیز در نظر گرفته می شود مرکل گفت.

پس مذاکرات با این کشور را از 16 دولت فرمانداران صدراعظم متعهد به نگه داشتن اجتماعی فاصله اقدامات برای یکی دیگر از 14 روز قبل از آنها بررسی شده است. فقط بیش از یک هفته پیش در بزرگترین اقتصاد اروپا ممنوع تجمعات بیش از دو نفر به سرعت گسترش Covid-19.

و در حال حاضر آن است که به سادگی بیش از حد “به زودی” به بحث در مورد کاهش آن اقدامات و آلمان به دور از دستیابی به آنچه که آن را مورد نیاز با توجه به مرکل.

همچنین در rt.com این کارشناس در پشت Covid-19 shutdown اشتباه بود در CJD و پا و دهان است و احتمالا اشتباه دوباره در حال حاضر. اما او تنها نیست

صدراعظم در ادامه می گویند که اگر برنامه های ردیابی را به اثبات مفید در کمک به مقامات فرونشاندن بحران است که در حال حاضر سمت چپ بیش از 40 ، 000 نفر در سراسر جهان او را به آنها توصیه و حتی آماده به استفاده از آنها ،

چنین فن آوری در نظر گرفته شده در چندین کشور از جمله بریتانیا و روسیه است.

“روشن است که این امر می تواند به صورت داوطلبانه است اما اگر این تست از این برنامه ها نشان می دهد که آنها به خوبی و مجموعه برای موفقیت در بهتر ردیابی موارد که در آن شده است وجود دارد تماس با من می بود قطعا به نفع توصیه که به شهروندان” مرکل گفت.

“من البته همچنین آماده به استفاده از آن را به خودم شاید افراد دیگر کمک کند.”

همچنین در rt.com آلمان می بیند 4 رقمی پرش در Covid-19 موارد به 61,913 به عنوان مرگ و میر نزدیک 600

این خبر یک روز پس از این کشور شاهد یک پرش به بیش از یک هزار مورد جدید از coronavirus در 24 ساعت.

دیروز رابرت کخ موسسه (RKI) اعلام کرد که تعداد کل موارد افزایش یافته بود از 57,298 به 61,913 و مرگ و میر رسیده بود 583. بادن-وورتمبرگ آلمان و ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع بدترین آمار مناطق از کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im