آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفته است که کشور خود مواجه است “coronavirus بیماری همه گیر.” پس از شکستن در شمال ایتالیا مرگبار COVID-19 ویروس به بیش از ده کشور اروپایی.

“ما در آغاز یک بیماری کروناویروس در آلمان” وزیر به خبرنگاران در برلین در روز چهارشنبه. Spahn اضافه شده که عفونت های زنجیره ای دیگر می توان ردیابی در آلمان و به نام بيمارستان ها و کارفرمایان خود را به بررسی همه گیر برنامه ریزی است.

یک نمونه جدید از این عفونت مرگبار تایید در دولت, Nordrhein-Westfalen در روز سه شنبه را به 18 تعداد موارد ثبت شده در آلمان است.

همچنین در rt.com اروپایی مرزهای باز باقی می ماند, به عنوان, ایتالیایی, شیوع کروناویروس کشته شدن 11 & آلوده صدها نفر

Spahn ادعا کرد قبل از آن که “تشخیص و مهار” تلاش در اروپا مشغول به کار بودند تا مانع از گسترش این ویروس اما یک انفجار از موارد در شمال ایتالیا و حداقل 13 سایر کشورهای اروپایی باید او را مجبور به ارزیابی مجدد وضعیت. در آخرین کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه Spahn اعتراف کرد “آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود.”

ردیابی عفونت های زنجیره ای’ – اشاره به سفر قبلی و برخوردهای اجتماعی از آلوده – حیاتی به درک از گسترش این بیماری است. تا کنون اکثر بیماران در آلمان یافت شد که به تازگی از سفر از ایتالیا یا چین و یا تماس با مسافران است.

“عفونت های زنجیره ای هستند و بخشی دیگر trackable که یک چیز جدید” Spahn گفت: در روز سه شنبه. “تعداد زیادی از مردم در تماس با این بیماران این است که یک تغییر بزرگ به 16 نفر ما تا به حال تا به حال که در آن زنجیره ای می توان به منشاء در چین است.”

همچنین در rt.com فقط یک سوال از زمانی که”: CDC هشدار آمریکایی ها coronavirus ممکن است باعث ‘شدید’ اختلال در زندگی روزمره

با وجود رشد وحشت در سراسر قاره اروپا و وزرای بهداشت, توافق روز سهشنبه برای حفظ مرزهای بین المللی باز است. “بسته شدن مرزهای خواهد بود نامتناسب و بی اثر و اندازه گیری, در این زمان,” , ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza به خبرنگاران گفت: پس از یک جلسه در رم.

منشاء آن در ووهان چین در ماه نوامبر رمان coronavirus است پس از گسترش به حدود 40 کشور در سراسر جهان. بیش از 80,000 مردم تبدیل شده اند آلوده و بیش از 2,700 اند و اکثر آنها در چین است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de