آلمان-محدود حمل و نقل 6 میلیون ماسک صورت ناپدید در کنیا

حمل و نقل از ماسک صورت سفارش آلمان برای حفاظت از سلامت کارگران مبارزه مداوم شیوع کروناویروس است به طرز مرموزی ناپدید شده در کنیا. هنوز معلوم نیست که آیا این دسته به سرقت رفته بود و یا به سادگی نابجا.

ارتش آلمان تایید کرد از دست دادن حمل و نقل در روز سه شنبه. دسته ای از شش میلیون FFP2 ماسک محافظ به علت وارد در آلمان در ماه مارس 20 رفتم ولی گم شده در فرودگاه در کنیا.

“مقامات در حال تلاش برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاد” یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: زودتر تایید گزارش های رسانه های آلمان. کنیا فرودگاه اقتدار (قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء) به رویترز گفت که هنوز “ارزیابی وضعیت.”

هنوز معلوم نیست چگونه و چرا – حمل و نقل به پایان رسید تا در شرق کشور آفریقایی در وهله اول به عنوان ماسک گفته اند که تولید شده توسط یک شرکت آلمانی. آن را نیز بلافاصله روشن نیست که آیا شش میلیون ماسک به سرقت رفته بودند و یا به نحوی از دست رفته در حمل و نقل.

همچنین در rt.com Covid-19 نفر در آلمان افزایش توسط 4,700+ در یک روز با 28 جدید مرگ و میر

در سمت روشن دولت آلمان نمی خواهد رنج می برند از هر گونه ضرر و زیان مالی حتی اگر ماسک هرگز یافت پس از پرداخت برای حمل و نقل به دلیل در تحویل ارتش آلمان گفت.

آلمان دارای بیش از 27000 تایید coronavirus موارد از جمله بیش از 100 مرگ و میر زیر یک سنبله در شماره روز سه شنبه. اروپا تبدیل شده است و اصلی ترین کانون این بیماری همه گیر ضبط بیش از 200 ، 000 موارد تا به امروز با اکثریت منشاء آن در ایتالیا – کشور بدترین ضربه این بیماری همه گیر.

ایتالیا همچنان تحت یک مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس 12 در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

همچنین در rt.com 200,000+ coronavirus موارد در اروپا – خبرگزاری فرانسه شمارش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im