آلمانی تلخیص بیلد در آب داغ برای دادن اعتبار به Covid-19 تست شرکت در حال حاضر تحت بررسی

آلمانی تلخیص بیلد آمده است در زیر آتش پس از پخش مصاحبه با یک مدل پلیبوی که تاسیس یک بحث آنلاین راه اندازی فروش گران coronavirus خانه کیت های آزمایش. این شرکت به نظر می رسد به منظور بالا بردن بسیاری از پرچم قرمز.

“در حال حاضر شما می توانید coronavirus آزمون تحویل داده حق [به خود] خانه” خندان مجری با خوشحالی می گوید آلمان در یک ویدیو با عنوان ” شما مجبور به پرداخت توجه به آن! این است چگونه coronavirus صفحه اصلی تست کار می کند منتشر شده در بیلد وب سایت. اعلام به خوبی ممکن است صدا مانند راه نجات مردم در میان coronavirus بیماری همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 67,000 در سراسر کشور است.

ظرفیت آزمایشگاه های تست شده اند کشیده نازک از آغاز شیوع و خطوط در مقابل مراکز آزمون شده اند ، این بیلد ویدیو می گوید که هر کسی می تواند پیدا کردن اینکه آیا آنها نیاز به خود منزوی در یک روز فقط با خرید یک کیت تست خانه. این “وضوح” در یک قیمت می آید هر چند از آنجا که هزینه های کیت €249 ($272) با توجه به آنلاین راه اندازی این سرویس ارائه شود.

همچنین در rt.com در جستجوی یک coronavirus قاتل: می توانید از داروهای موجود واقعا به نوبه خود جزر و مد در Covid-19 همه گیر?

یک زن جوان به عنوان راه اندازی را “co-founder” و سپس رفت به طول فوق العاده برای نشان دادن در فرد چگونه این خانه آزمون باید به درستی مورد استفاده قرار گیرد و به ظاهرا اطمینان از بینندگان که این همه جدی کسب و کار. دیگر, آلمانی, رسانه های, اما به سرعت کشف کردند که چیزی در مورد داستان نیست اضافه کردن.

راه اندازی به نظر می رسد کم حرف در مورد اساسی ترین بخش از فرایند – آزمایش خود را پس از آن را ذکر خاص آزمایشگاهی آن را با این نسخهها کار میکند با نام. به جای آن تنها ذکر است که صفحه اصلی آزمون نمونه خواهد بود “تست شده در گواهی آلمانی آزمایشگاه در منطقه خود است.” آن ‘از بنیانگذاران’ همچنین گفته بود که این شرکت به سادگی همکاری با امکانات است که باید “ظرفیت” برای پردازش های اضافی صفحه اصلی نمونه در کنار خود را به طور منظم تست که ممکن است صدای عجیب و غریب در نظر گرفتن وضعیت کلی.

بعید به نظر می رسد که در این ویدئو به عنوان جسیکا Czakon را گسترده مخاطبین در زمینه پزشکی است. پس از همه, او به نظر می رسد نه دکتر و نه یک میکروبیولوژیست اما Instagram وبلاگ نویس و سابق Playboy مدل.

دوم از بنیانگذاران و مدیر عامل’, Gennaro پیرو به سختی هر گونه مدارک پزشکی یا. با توجه به رسانه های آلمان, مرد شناخته شده است برای فروش Instagram followers از طریق وب سایت خود را rooketboost.de.

یک تحقیق انجام شده توسط معاون همچنین ادعا کرد که سرمایه گذاری که رفت و تحت نام مهدی.آزمایشگاه تاج-Testen و تاج-Abstrich, تصویب شخص دیگری مواد به عنوان خود را. به گفته معاون, عکس از آن کیت تست گرفته شده از روزنامه آلمانی تاز قطعه در یکی دیگر از تولید کننده coronavirus آزمون در حالی که آن پرسشنامه در نظر گرفته شد از برلین آزمایشگاهی که در آن گفت: هرگز با بحث راه اندازی و به نام آن مواد “جعلی است.”

همچنین در rt.com آلمان به گسترش coronavirus مستند و اجتماعی فاصله آوریل 19

شرکت Instagram حساب که ظاهرا برجسته تمام این مواد شده و تعطیل.

زمانی که معاون خواسته آلمانی ایمنی صنعتی ناظر به بازرسی مشکوک شرکت معلوم شد که “نه وجود دارد و حتی یک صندوق پستی” در آن قرار است ثبت نام آدرس. پس از آن پرونده تحویل به منطقه عمومی دادستانی در هانوفر است که در حال حاضر انتظار می رود نگاه به فعالیت های کسب و کار.

بیلد که شناخته شده است برای انتشار sensationalist مواد ظاهرا در زمان تمام اطلاعات ارائه شده توسط این شرکت در ارزش اسمی. نه به ذکر است, آن فیلم به طرز مشکوکی شبیه تبلیغات به عنوان دیگر رسانه ها اشاره کرد اما مشخص شده است که به عنوان چنین. بسیار برای یک نشریه که از زمان به زمان سخنرانی همکاران خود را در “روزنامه نگاری حرفه ای’!

Axel Springer publishing house, که دارای بیلد خار کردن این اتهامات گفت: تلخیص به سادگی به اطلاع خوانندگان خود را در مورد کوروناویروس خانه کیت های آزمایش “در راه فهم و توصیفی راه است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im