عمومی آلمان ARD پخش می فرستد تبریک تولد به FM و لاوروف برای کج خلق تلخیص بیلد این بود که بیش از حد به خرس

تبریک به کسی در روز تولد خود را است مودب ترین چیزی که به انجام, اما ظاهرا زمانی که ضد روسی هیستری به بازی می آید. عمومی آلمان ARD پخش فقط یاد گرفته این راه سخت است.

سرگئی لاوروف شده است که وزیر امور خارجه روسیه از سال 2004 و یکی از قابل تشخیص ترین چهره های بین المللی در صحنه سیاسی تبدیل 70 روز شنبه. از برجسته ایران در حل و فصل مناقشه در سوریه شد به طور مستقیم درگیر در بسیاری از مشخصات بالا رویدادهای جهانی گذشته 16 سال است.

یک دیپلمات با چنین علائم مطمئنا سزاوار چند کلمه ای از قدردانی در روز – که چه ARD ممکن است فکر کرده ام زمانی که آنها قرار داده تا یک صدای جیر جیر از تبریک به روسیه FM.

پیام از مسکو اداره از پخش عمومی آغاز شده و با عبارت ‘تولدت مبارک’ در روسیه و ادامه داد: در توصیف روسیه به عنوان “ماراتن وزیر امور خارجه” خود را برای خدمات.

آن را نیز ترجمه یک پست از روسیه ماموریت در ناتو که به عنوان خوانده شده که یک سابقه عکاسی منتشر شده بود به علامت FM سالگرد و تا به حال برخی از تصاویر از تولد پسر به آن متصل است. ARD جیر نیز تا به حال یک خط کرد و گفت که این عکس در فروش هستند.

که به پایین رفتن نیست به خوبی با همکار روزنامه نگاران در تلخیص Bild. که خروجی برچسب لاوروف “پوتین تبلیغاتی پیشگام” و اصرار داشت که ARD تبریک کاملا نامناسب زمانی که “خارجی روسیه تبلیغات در موضوع Covid-19 شده است مواج در برابر غرب برای روز.”

در بالا از آن retweeting روسیه ماموریت در ناتو نیز ظاهرا یک جرم به عنوان آن را “به طور منظم گسترش تبلیغات و دروغ است.”

همچنین در rt.com آن را ‘I love you, طیب’! Misheard لاوروف-اردوغان بحث کوچک جرقه ترکیه, رسانه های عاشقانه و فانتزی رسمی رد

به سیمان بیشتر موقعیت خود را تلخیص و حتی خطاب به حزب دموکرات آزاد آلمان است (FDP) سیاست خارجی سخنگوی بیژن Djir-Sarai برای اظهار نظر در مورد ‘،’ Djir-Sarai پاسخ داد که “یکی می تواند تبریک وزیر امور خارجه روسیه در روز تولد خود را.” او با اشاره به این که ترویج یک کتاب نیست چیزی که پخش عمومی باید انجام دهد.

خروجی نیز خواستار توضیحات از ARD اما هیچ پاسخ.

بیلد هیچ غریبه ای به jabs علیه مقامات روسیه و دولت است. در سال 2018 و آن را تقریبا به یک conniption پس از ولادیمیر پوتین جرأت به حال گل به صدراعظم آلمان ، برای بیلد این بود که می خواهم که حدس زده ؟ – نه یک ژست احترام اما روشن “توهین.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im