پلیس آلمان برای افزایش حفاظت در مساجد پس از ‘نژادپرستانه’ هاناو حمله – وزیر کشور

نظارت از آلمان مساجد افزایش خواهد یافت پس از تیرباران های دسته جمعی در دو قلیان میله های این هفته وزیر کشور Horst Seehofer است گفت: در حالی که نامگذاری جناح راست تروریسم به عنوان یک تهدید امنیتی.

“این تهدید امنیتی از جناح راست افراطی گری یهودی ستیزی و نژاد پرستی بسیار بالا است” Seehofer به خبرنگاران در برلین روز جمعه اضافه کرد که جناح راست تروریسم بود “بزرگترین” مسئله امنیت رو به کشور است.

اظهارات وزیر نفت آمده پس از 43 سال با یک مشکوک به راست پس زمینه به ضرب گلوله دو قلیان میله در هاناو در مرکز ایالت هسن. طی داد و بیداد در چهارشنبه مظنون کشته و نه کاربران از جمله پنج ترکیه اتباع ظاهرا قبل از قتل مادر خود را و زندگی خود را در آپارتمان خود را.

محکوم کردن تیراندازی به عنوان یک “نژاد-انگیزه حمله تروریستی” Seehofer وعده داده شده به “افزایش نظارت از امکانات حساس به خصوص مساجد.” او همچنین قول داد برای افزایش حضور پلیس در ایستگاه های قطار و فرودگاه ها و گذرگاه های مرزی. آنگلا مرکل پیشتر گفته است که نژاد پرستی بود “سم” جامعه باید غلبه بر.

همچنین در rt.com ‘افزایش نژادپرستی’: ترکیه می گوید: اروپا نیاز به انجام بیشتر برای جلوگیری از حملات مرگبار مانند هاناو مرکل می گوید این احتمال وجود دارد ‘راست’

Seehofer تاکید کرد که شده است وجود دارد یک رشته از راست حملات در آلمان در ماه های اخیر.

در ماه اکتبر یک فرد مسلح به ضرب گلوله دو نفر در ال در غرب پس از ناکامی در حمله به یک کنیسه در طول یهودی یوم کیپور تعطیلات. همچنین در سال گذشته یک مظنون راست در روابط داغستان والتر Luebcke یک سیاستمدار محلی از حاکم اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU).

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی