پلیس آلمان حمله هاناو تیراندازی مشکوک را کشف او مرده با بدن دیگری در نزدیکی’

مشکوک پشت یک تیراندازی داد و بیداد که به کشته شدن هشت نفر در آلمان یافت شده است مرده در خانه اش همراه با بدن شخص دیگری با توجه به پلیس. شرایط مرگ او نامشخص باقی می ماند.

ادعا مسلح مرده پیدا شد در اوایل روز پنج شنبه پس از یک جفت از تیراندازی sprees در دو قلیان سالن در شهر هاناو شب قبل که همچنین سمت چپ 5 نفر مجروح شدند. در حالی که انگیزه این حمله هنوز مشخص نیست و پلیس بر این باورند که گمان عمل به تنهایی حاکی از آن ممکن است به سادگی است “بی قانون” با توجه به رسانه های محلی.

همچنین در rt.com تیراندازی در دو قلیان میله در شهر هاناو برگ حداقل 8 مرده

پلیس هنوز به شناسایی فرد دیگر در بر داشت در مرگ مشکوک در هاناو و همچنین مشخص نشده که آیا فرد مسلح در زمان زندگی خود را. یک جستجوی اتومبیل خود را, اما تولید مهمات و مجله و جلد چرمی قرار دادن و پس از افسران پاک ماشین برای تله.

به گفته شاهدان عینی ضارب باز آتش در اولین قلیان نوار واقع در مرکز هاناو در اطراف 10pm شلیک کردن 8 یا 9 دور که به کشته شدن سه نفر.

مسلح بلافاصله فرار از صحنه در یک وسیله نقلیه سفر به دیگر سالن در Kesselstadt منطقه که در آن او و پنج نفر دیگر مرده است.

پس از طولانی شهرستان گسترده جستجو مربوط به شدت مسلح افسران و ده ها تن از وسایل نقلیه پلیس شهود رهبری اجرای قانون به مظنون را مدتی در اطراف 3هستم. مسلح بود گزارش led در خارج از خانه پس از حمله پلیس با ماموران فریاد “که در آن پسر شما است؟”

گزارش از یک سوم تیراندازی در Lamboy باقی می ماند تایید نشده اما رسانه های محلی گزارش داد که هیچ کس کشته شد وجود دارد به استناد دادستان سخنگو. با توجه به گزارشات اخیر یک مظنون دستگیر شده بود در نزدیکی دوم صحنه جرم در Kesselstadt اما پلیس می گویند او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان پلیس آلمان در پاسخ به جرم تیراندازی در هاناو (عکس)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im