آلمانی پایین لیگ باشگاه به فروش می رساند ثبت 125,000 بلیط برای مطابقت با وجود coronavirus محدودیت… اما گرفتن وجود دارد

با ورزش جهانی در حال حاضر در یک وقفه و با توجه به محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 یکی سمت پیدا کرده است یک راه جدید در حفظ منابع مالی خود را تیک تاک بیش از فروش 125,000 بلیط را در یک بازی مجازی’.

ردیف پایین سمت Lokomotive لایپزیگ این هفته اعلام کرد که آنها در حال تنظیم یک باشگاه جدید رکورد فروش بلیط برای آنچه آنها توصیف به عنوان ‘بازی های مجازی در برابر نامرئی حریف’.

بازی که آنها می گویند برگزار خواهد شد در 8 مه می آید در میان جهانی مستند از عمده ترین ورزش ها در جهان به عنوان دولت های مختلف نبرد به مقابله با گسترش این رمان coronavirus.

همچنین در rt.com ‘آن را ترسناک!’ Dinamo برست بازیکن آرتم Milevskiy میگه بازی باید به تعویق افتاد میان Covid-19 خطر در بلاروس

این باشگاه اعلام کرد قصد دارد در ماه گذشته به فروش نمادین بلیط به داستانی بازی در یک قیمت از €1 هر ($1.10) و مجموعه ای از یک هدف بیش از این رکورد مجموع فروش بلیط از 120,000 که قرار بود در سال 1987 در یک جام برندگان جام اروپا در مرحله نیمه نهایی در برخورد با لباس بوردو.

هنگامی که ما شروع مبارزات انتخاباتی در مارس 19, هیچ کس نمی تواند تصور کرده اند که ما را ترک 120,000 خوانده شده را علامت به سرعت,” Lokomotive رئیس جمهور توماس لاو گفت: از این ایده.

به نام club, من آرزو می کنم برای تشکر از همه حامیان ساخته اند که به سهم خود از همه در سراسر جهان است. آن را بزرگ برای دیدن چگونه آبی و زرد خانواده به هم چسبیده در این زمان دشوار است.”

فوتبال آلمان متوقف شده است همراه با بسیاری از اروپا و لیگ های عمده از اواسط ماه مارس را به عنوان مقیاس و خطر بدتر شدن گسترش coronavirus آشکار شد.

حتی برخی از ثروتمندترین باشگاه در این قاره تلاش کرده اند با از دست دادن موقت درآمد و چندین هستند درک می شود با توجه به عدم پرداخت موقت برگ شرایطی برای عدم پخش کارکنان به پل مالی هر شکاف ناشی از خود لیگ بودن به حالت تعلیق درآمد.

همچنین در rt.com جنگ داخلی و بر روی زمین قطعیت معنی مسی در نهایت باید ترک بارسلونا و اثبات خود را در جای دیگر

‘با حضور’ برای بازی خواهد دور افتادن بزرگترین جمعیت تا کنون در این فصل بود که 4,498 در برابر Energie کتبوس. اما مقامات این باشگاه باقی مانده اند کم حرف دقیقا آنچه در آن است که آنها در حال فروش بلیط برای.

وجود دارد رفتن به یک جریان زنده از ورزشگاه نور افکن روشن شود و ما رادیو اینترنتی مفسران خواهد شد کار بر روی بازی” یک باشگاه سخنگو گفت. “من نمی توانم به شما بگویم بیشتر در حال حاضر.

پول استفاده می شود به نگه داشتن Lok در حال اجرا – ما باید 300 بازیکنان جوان ما نیاز به پرداخت کارکنان و مراقبت از امکانات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im