درمعرض تهدید مجارستان با ‘عواقب مالی’ پس از یمن دستاوردهای اورژانس قدرت به مبارزه با کروناویروس

آلمان و وزیر امور خارجه گفته است که مجارستان PM ویکتور اوربان ممکن است به معنای واقعی کلمه پرداخت برای آنچه که مخالفان خود را به نام “قدرت گرفتن است.” اوربان به خوبی استفاده می شود به انتقاد از بروکسل به خار کردن خشم است.

ویکتور اوربان امن قدرت به حکومت توسط فرمان روز دوشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع مرگبار Covid-19 بیماری همه گیر. مجارستانی رهبر – که دارای دو سوم اکثریت در مجلس – پاک شد به حکومت بدون محدودیت تا زمانی که مجلس استعفای خود را حق به انجام این کار.

همچنین در rt.com جهان قهرمان Kapas میان نه مجارستانی شناگران برای تست مثبت برای Covid-19

نام تجاری این حرکت را “غیر قابل قبول” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas در زمان واکسن در اوربن گفت: قدرت خود را ممکن است با هزینه های سنگین.

“همچنین باید پیامدهای مالی,” Maas به خبرنگاران گفت: روز جمعه و اضافه کرد که “این تنها راهی است که ما می توانیم اطمینان حاصل شود که حقوق اساسی را تایید کرد.”

در حالی که دیگر کشورهای اروپایی را محدود کرده اند آزادی های مدنی به نام مبارزه با ویروس مجارستان تنها کشوری تا کنون به اعطای رهبر آن یک پایان بخشیدن به حکومت توسط فرمان. فرانسه به تصویب بی سابقه ای از محدودیت حرکت در حالی که بریتانیا اعطا بهداشت و درمان کارگران قدرت های جدید به بازداشت “به طور بالقوه عفونی افراد” به طور نامحدود.

اوربان اقدامات باعث استرن پاسخ از بروکسل ، 13 احزاب سیاسی در حزب مردم اروپا را به نام خود حزب فیدز به اخراج از اتحادیه اروپا خواست که در اروپا به “وضعیت در مجارستان آغاز شده است.” در همین حال رییس کمیسیون Ursula von der Leyen گفته است که مجاری پوپولیستی رفت “بیش از حد” با کروناویروس قدرت.

همچنین در rt.com است مجارستان Covid-19 اضطراری یک “اوربن قدرت گرفتن’ – یا خبر جعلی توسط globalist منافقان?

اوربان است که به خوبی مورد استفاده قرار گیرد به انتقاد. فیدز در حال حاضر معلق شده است از EPP برای آن ضد سیاست های مهاجرتی و برای اوربان را کلامی حمله به نهادهای اتحادیه اروپا است. علاوه بر این, مجارستانی رهبر شده است castigated توسط مطبوعات لیبرال و چپ گرا فکر می کنم تانک برای سال عمدتا با توجه به موضع سازش ناپذیر در مهاجرت و آواز مخالف به لیبرال سرمایه جورج سوروس.

“با تمام احترامی که من هیچ وقت برای این” او fumed در نامه ای به EPP دبیر آنتونیو لوپز-Isturiz سفید ارسال در روز جمعه.

“من به سختی می توانید تصور کنید که هر یک از ما با داشتن زمان برای توهمات در مورد نیت از کشورهای دیگر است. این به نظر من به هزینه های لوکس این روزها,” او نوشت.

“من آماده ام به بحث در مورد این پس از آن که همه گیر است و بیش از,” او اضافه شده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im