کمبود عملیاتی مبارزه با پیاده نظام و وسایل نقلیه (IFVs) در بوندس در حال حاضر خیلی بد است که سربازان به طور رسمی توصیه به استفاده از اتومبیل در طول آموزش گزارش ادعا می کند.

محرمانه ارتش اسناد و مدارک به دست آمده توسط روزنامه Bild نشان می دهد که واحدهای نظامی فاقد تجهیزات لازم باید کار کردن “راه حل های جایگزین” و یافتن “نوآورانه فرصت های آموزشی.”

این توصیه ها با توجه به خروجی به معنای واقعی کلمه نشان می دهد که پیاده نظام موتوری گردان که به اندازه کافی نیست عملیاتی IFVs باید جایگزینی آنها با خودروهای معمولی و سپس به سربازان به تظاهر آنها در حال بیرون پریدن از زره پوش حامل.

همچنین در rt.com ارتش آلمان اذعان بسیاری از آن به تازگی به دست آورد نظامی سخت افزار معیوب است & نامناسب برای خدمات

بیلد بیشتر آمده است که برخی از بوندس فرماندهان در حال حاضر به دنبال این آموزش قرار داده و توصیه به عمل هر چند روی کاغذ نیست نام خاص هر واحد.

با توجه به اسناد و مدارک کمتر از یک پنجم از همه برش لبه پوما پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه تحویل به نیروهای در واقع عملیاتی در اواسط 2019.

ظاهرا یکی از بهترین در جهان-محافظت IFVs پوما – بود که به زودی دوبله بوندس را “مشکل بچه” – یک مشکل تاریخ است. هنگامی که ارتش آلمان بود در مورد به دریافت 350 Pumas در سال 2018 مشخص شد که “دولت از هنر” وسایل نقلیه – اغلب به عنوان مخازن نور با توجه به اندازه و وزن به سادگی مناسب برای سربازان بلندتر از 1.84 متر.

در نوامبر 2018, بوندس اعتراف کرد که از 71 IFVs آن را دریافت و از یک سال قبل تنها 27 در واقع مبارزه آماده – همه با توجه به نیاز برای گران مقاوم سازی و کمبود قطعات یدکی مشکل گرفتار شده است که یکی از بزرگترین ارتش ناتو برای سال.

همچنین در rt.com کوتاه اندیش? آلمان دولت از هنر پوما مخزن مناسب برای قد بلند سربازان

بوندس تلاش کرده است با تجهیزات و پرسنل کمبود برای مدتی تبدیل شدن به یک منبع ثابت از اخبار در مورد هواپیما که نمی تواند پرواز مخازن که شکستن و عروق هستند که نا مناسب برای عملیات دریایی. در سال 2017, آلمان به معنای واقعی کلمه بود بدون آن کل ناوگان زیردریایی در یک نقطه به عنوان آن زیراب عروق بودند یا تحت تعمیر و نگهداری و یا نیاز مبرم به تعمیرات.

سربازان آلمانی ظاهرا کردم کاملا بداهه میان کمبود تجهیزات ، در سال 2015 اعلام شد که در طول ناتو wargames در نروژ یک سال قبل یک واحد ارسال به حفاری مجهز شد بوکسور وسایل نقلیه زره پوش که معلوم شد به هیچ سلاح در همه. سربازان در بهترین سنت از توتن نابغه – استفاده از جاروهایی نقاشی سیاه و سفید برای شبیه سازی 12.7 mm سنگین اسلحه و ماشین آلات.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی