جایگزین برای آلمان (AfD) حزب قصد دارد به سو آنگلا مرکل صدر اعظم خودش را بیش از “سوء استفاده از دفتر”. حزب ادعا می کند او “عباس” دولت PM به استعفا پس از او انتخاب شد در رسوا رای دادن.

ضد مهاجر و ضد استقرار AFD می خواهد به فایل دو پرونده های حقوقی علیه صدراعظم با این استدلال که اقدامات او مجبور تورینگن را تازه انتخاب نخست وزیر به هفته گذشته است.

صدراعظم در میان کسانی که به شدت به انتقاد از نتیجه منطقه ای پارلمان رأی. در مقابل توصیه برتر از اعضای حزب نمایندگان مجلس از اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) پیوست و نیروهای با AfD – حرکت به عنوان یک تابو شکن برای حمایت از توماس Kemmerich از لیبرال دموکرات آزاد (FDP).

همچنین در rt.com ساعت از آلمان تورینگن استعفا خواستار انحلال دولت و مجلس پس از رسوا رای آورده و او را به قدرت

در حال حاضر AfD ادعا می کند که او “عباس” منطقه ای نخست وزیر به استعفا. “از آنجا که خانم مرکل دیگر دارای یک مربوط به موقعیت در آورد و در آفریقا به عنوان یک CDU عضو بلکه به عنوان دولت آلمان آن است که یک مورد واضح و روشن از سوء استفاده از قدرت و نقض حق برای فرصت های برابر برای همه احزاب” یک AfD co-صندلی Joerg Meuthen گفت: با اشاره به مرکل در سفر به آفریقای جنوبی و آنگولا که در طی آن او ساخته شده او ،

Bjoern Hoecke سر از AfD دفتر منطقه ای در ایالت تورینگن در کشور در ضمن برنامه به فایل خود طرح دعوی در دادگاه در برابر مرکل بیش از “اجبار” به عنوان به خوبی. “واقعیت این است که صدراعظم مجبور است یک انتخاب نخست وزیر از طرف دیگر به استعفا غیر قابل قبول است,” او گفت: در یک پست توییتر به عنوان او اعلام کرد که برنامه های خود را.

منتقدان این ادعا این حرکت است که بیشتر احتمال PR-شیرین کاری. مرکل به نام Kemmerich انتخابات “نابخشودنی” و گفت که نتایج آن “باید معکوس شود.” در عین حال که کلمات او که در نهایت مجبور تورینگن نخست وزیر به استعفا است یک موضوع از یک بحث است. شگفت انگیزی اتفاق آراء توسط CDU و AfD که وی را به قدرت فرستاده است تکان سراسر آلمان و انداخته عظیم رسوایی جرقه هر دو موجی از خشم در میان سیاستمداران و تظاهرات عمومی در ایالت تورینگن در کشور و فراتر از آن.

رای شکست دیرینه نانوشته تابو برای آلمانی های اصلی احزاب در هماهنگی با جناح راست AfD. این رسوایی همچنین برخورد یکی دیگر از ضربه به برگزاری انتخابات بیشتر زور زدن روابط خود را با شرکای ائتلافی خود — سوسیال دموکرات ها و در نهایت منجر به استعفای زمان رهبر حزب — و مرکل خواهد بود-جانشین — Annegret Kramp-Karrenbauer.

همچنین در rt.com سیاستمداران آلمانی می heckle این AfD نازی ها و یا آنها می توانند با آنها کار می کنند… نه هر دو

دست آورد محبوبیت در ایالت تورینگن در کشور به طور چشمگیری کاهش یافت. این حزب حمایت عمومی کاهش یافت و فقط 13 درصد از بیش از 21 درصد آن را تا به حال در آخرین انتخابات منطقه ای در اکتبر 2019 با توجه به یکشنبه نظرسنجی به سفارش آلمان MDR پخش. AfD محبوبیت در منطقه نسبتا بدون تغییر باقی ماند در حالی که حزب چپ که در حال حاضر قوی ترین دستور در منطقه ای مقننه دیدم هشت درصد افزایش در حمایت و در حال حاضر لذت می برد با پشتیبانی از تقریبا 40 درصد از رای دهندگان.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im