گرجستان خواستار در گارد ملی پس از تظاهرات در آتلانتا فرود به هرج و مرج با غارت & آتش سوزی

گرجستان فرماندار برایان کمپ فعال کرده گارد ملی واحد و اعلام شرایط اضطراری به عنوان تظاهرات در آتلانتا به تشدید شورش و غارت برانگیخته توسط پلیس کشتن یک مرد مینیاپولیس در اوایل این هفته.

ضرب وشتم فوران کرده است و در مرکز شهر آتلانتا که در آن بيانيه را آتش به چندین خودرو از جمله یک خودروی پلیس با گزارش چندین آتش سوزی دیگر در اطراف شهر.

“در درخواست از شهردار Keisha کف و مشاوره با امنیت عمومی و آمادگی اضطراری مقامات, من صادر وضعیت اضطراری برای Fulton County برای فعال کردن به عنوان بسیاری از 500 گرجستان سرباز گارد برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا” کمپ گفت: در بیانیه ای به توییتر در اوایل صبح روز شنبه اضافه کرد که آنها را “استقرار بلافاصله.”

ما ادامه خواهد داد به همه دولت منابع در دسترس به رهبران محلی در این وضعیت اضطراری.

ویدئوها به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی نشان داد شکست تا مغازه و غارت در حال پیشرفت در اطراف شهر به خصوص در لنکس مربع مرکز خرید که در آن یک تعداد از اجرای قانون هلیکوپتر دیده می شد معلق در هوا بالای سر.

روز جمعه تجمع در جای دیگر در این شهر پراکنده توسط پلیس, فشار جمعیت از تظاهرکنندگان به نزدیکی سی ان ان دفتر مرکزی که در آن آنها به صحنه خشن, اعتراض فوق العاده اتومبیل های پلیس و پنجره در ساختمان ورودی.

سنگین حضور پلیس مستقر شد در مقر’ درب جلو به نگه داشتن معترضان ،

همچنین در rt.com سازمان دیده بان معترضان خرابگری سی ان ان در آتلانتا مجموعه ماشین پلیس در آتش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de