جورج فلوید مرگ شد ‘قتل’ توسط ‘ايست قلبی ريوی,’ فنتانيل & مت موجود در سیستم خود را – معاینات پزشکی

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی حکم داد که جورج فلوید مرگ شد, قتل ناشی از قلبی و ایست تنفسی رخ داده است که به عنوان مرد دوخته بود به زمین با دستگیری افسران.

در روز دوشنبه معاینات پزشکی در مینه سوتا گزارش فلوید مرگ که از هفته گذشته موجب اعتراضات در سراسر ده ها تن از شهرستانها اغلب فزاینده به آتش سوزی غارت و درگیری شدید با پلیس است. این گزارش آمد در مدت کوتاهی پس از کالبد شکافی مستقل راه اندازی شده توسط Floyd خانواده به این نتیجه رسیدند که مرگ او تحت مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو ناشی از خفگی با توجه به فشرده شدن گردن و پشت.

همچنین در rt.com ‘مرگ او قتل’: جورج فلوید درگذشت خفگی تحت افسر پلیس به زانو مستقل کالبد شکافی تایید

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی طرفه با نویسندگان مستقل کالبد شکافی دکتر مایکل بادن و دکتر Allecia ویلسون در حکم فلوید مرگ یک قتل. معاینه گزارش تعریف علت مرگ او را “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی.”

قبلا در آن یافته های اولیه معاینه گفت که هیچ چیز در Floyd را کالبد شکافی به پشتیبانی از تشخیص “پس از سانحه خفگی و اختناق” را به عنوان پیشنهاد شده توسط دکتر. بادن و ویلسون. اما آزما با اشاره به این که انسان تا به حال چندین زمینه مسائل مربوط به سلامت است که ممکن است منجر به مرگ او.

در گزارش منتشر شده در روز دوشنبه امتحان مشخص شده کسانی که از شرایط موجود به عنوان “arteriosclerotic و فشار خون بالا و بیماری های قلبی” و همچنین “فنتانيل مسمومیت” و “اخیر متامفتامین استفاده کنید.”

فلوید را به قتل لرزاند ملت با ویروسی نشان دادن او شفاعت با ماموران به او اجازه ایستادن در حالی که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” راه اندازی تظاهرات گسترده در بیش از 75 شهرستانها. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تلاش برای سرکوب خشونت گفت که او را در نظر استقرار نظامی به کشورهای که در آن مقامات محلی موفق به خاموش کردن شورش اصرار فرمانداران برای اعزام گارد ملی به “تسلط” خیابان.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de