جورج فلوید اعتراض است “به نفع” از “مبارزات دموکراتیک” در خارج از کشور می گوید: ما گروه شناخته شده برای ترویج تغییر رژیم

بنیاد ملی برای دموکراسی نرم-گروه قدرت بیشتر شناخته شده برای پاشش دولت دلار pro-ما تاثیر مبارزات خارج از کشور به اجرای تغییر نظام را تایید کرده است, تظاهرات علیه خشونت پلیس در خانه.

همچنین در rt.com آمریکا مغز متفکر ‘انقلابهای رنگی’ در سراسر جهان است. در حال حاضر همان تکنیک استفاده می شود در خانه

در بیانیه روز جمعه ند بیرون آمد و در حمایت از تظاهرات در برابر پلیس به قتل غیر مسلح سیاه جورج فلوید است که در حالی که در اصل صلح آمیز spiralled به خشونت مخرب ویران در سراسر ده ها تن از شهرستانها. این گروه که سبک خود را به عنوان یک “خصوصی و غیر انتفاعی بنیاد اختصاص داده شده به رشد و تقویت نهادهای دموکراتیک در سراسر جهان” اما بدنام است برای استفاده به عنوان یک وسیله نقلیه از سیاست خارجی ایالات متحده در خارج از کشور گفت که امیدوار است که این جنبش برای عدالت نژادی در آمریکا را الهام بخش دیگر “مردم شجاع” برای به چالش کشیدن وضعیت موجود در سراسر جهان است.

چنین جنبشی مورد نیاز است نه فقط به خاطر کشور خود ما اما به نفع مردم شجاع در خط مقدم از مبارزات دموکراتیک در سراسر جهان

در آن قاطعانه حمایت از ادامه تظاهرات خدشه دار غارت و آتش سوزی و موارد متعددی از خشونت این گروه برابر انجام آن از واشنگتن مناقصه در خارج از کشور با جنبش حقوق مدنی آورده است که نظام حقوقی تبعیض نژادی در آمریکا به آن رسمی پایان این استدلال که ند ماموریت “بر اساس همان ارزش های آزادی و برابری انسان.”

در نه چندان نازک-محجبه کنایه از این است که اسپانسر شده از طرف کنگره آمریکا و حمایت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکراتیک احزاب ابراز امیدواری کرد که این حوادث در ایالات متحده می تواند آتش شبیه حرکات در جای دیگر.

ممکن است بحران کنونی منجر به تحقق این آرمان است که روح دموکراسی ما و ممکن است این امید به کسانی که در کشورهای دیگر که سهم تعهد ما به آزادی و کرامت انسانی

ند تاسیس در سال 1983 به استقبال جنجال برای استفاده از آن ما دولت اختصاص منابع برای تشویق تغییر رژیم در کشورهایی که حاضر به پا واشنگتن خط مانند روسیه و چین. این گروه همراه با دیگر ما مبتنی بر “غیر دولتی” حمایت از انقلاب نارنجی سال 2004 در اوکراین و بعد از آن قریب میلیون دلار برای آزادی این کشور پیش از سال 2014 ضد روسی کودتا که پایین آورده اوکراین رئیس جمهور ویکتور یانوکوویچ.

همچنین در rt.com ما کمک های خارجی سازمان پرداخت شده برای کیف خشونت های خیابانی – ex-ما عامل اسکات ریکارد

در سال 2015 در مسکو تعیین شده ند فعالیت به عنوان “نامطلوب”و پس از آن پیدا شد به حمایت مالی مبارزات سیاسی با هدف تاثیرگذاری بر دولت روسیه تصمیم گیری از جمله در وقایع این کشور نیروهای نظامی و نتایج انتخابات است.

خروجی نیز گرفتار قرمز دست تکان دهنده ضد پکن احساسات در هنگ کنگ نقشه کشی آتش از دولت چین. در دسامبر 2019 پکن تحریم ند به همراه چند تن دیگر آمریکا و سازمان های وابسته سازند و آنها را از “فعالیت های وحشتناک در ماهها بحران در شهر است.”

“[وجود] یک مقدار زیادی از شواهد اثبات این است که این سازمان های غیر دولتی حمایت کرده اند ضد چین نیروهای خود را برای ایجاد هرج و مرج در هنگ کنگ ساخته شده و تلاش برای تشویق این نیروهای درگیر در خشونت اعمال جنایی” وزارت خارجه چین گفت: در آن زمان.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net