هزاران نفر از تظاهر کنندگان را جمع آوری کرده اند در بیرمنگام به اعتراض در مورد مرگ در آمریکا از جورج فلوید.

آقای فلوید یک آفریقایی-آمریکایی در 25 سالگی درگذشت ممکن است هنگامی که یک پلیس سفیدپوست در ادامه به زانو زدن در گردن او و پس از او التماس کرد او نمی تواند نفس بکشد.

هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در لندن روز چهارشنبه پس از مرگ برانگیخته تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی.

تظاهرات در بیرمنگام آغاز سده مربع در خارج از کتابخانه در 16:00 BST.

اخبار بی بی سی خبرنگار فیل مکی است در صحنه که در آن او گفت: چند هزار نفر جمع شده بودند.

برگزارکنندگان انگلستان نیست بی گناه گفت: بریتانیا بود “یک وظیفه برای ایستادن در همبستگی با آمریکا در حالی که افشای عملکرد داخلی از نژادپرستی و خشونت پلیس در انگلستان”.

“ما خسته هستند و ما خسته شده بود برای بیش از حد طولانی” منجر سازمانده هانا Ringane گفت.

“ما آموخته اند که ما نمی تواند به درمان مشابه به عنوان هر کس دیگری خواهد بود که ما به عنوان متجاوزان است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

استون ویلا و مدافع انگلستان تایرون Mings – که قرار بود هدفمند با سوء استفاده نژادپرستانه در حالی که برای کشور خود در مقابل بلغارستان در سال گذشته – نشان داد او را به پیوستن به تظاهرکنندگان ترغیب پیروان خود را آنلاین به “ایستادن برای آنچه درست است”.

مردم در اصل با توجه به جمع آوری در ویکتوریا مربع در خارج از شورای خانه اما زمانی که مشخص شد این اعداد خواهد بود بیش از حد بزرگ آن را نقل مکان کرد به سده مربع است.

اگر چه آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک پایه در تظاهرات معترضان در نقل مکان از مربع و راهپیمایی به سمت لوید خانه ستاد West Midlands Police فریاد “عدالت” و خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.

در صحنه

توسط فیل مکی, BBC News خبرنگار

اگر چه برخی از مردم شروع به ترک بسیاری از بیشتر ادامه می رسند. جو خوب بوده با کل خانواده در حال آمدن برای بیان همبستگی خود را با تظاهرکنندگان.

یک تعداد انگشت شماری از افسران رابط پلیس نگه داشته اند فاصله احترام و جمعیت باقی مانده اند صلح آمیز است.

نسل جوان به طور خاص ساخته شده اند آگهی ها با شعار هوشمندانه در حالی که چند همسر تماشاچیان به خصوص از Afro-Caribbean جامعه شده اند با غلبه بر احساسات زمانی که آنها به اندازه جمعیت.

بیرمنگام شورای شهر گفت: این حمایت از, تظاهرات, اما تشویق معترضان اجتماعی را حفظ فاصله.

  • آخرین اخبار و به روز رسانی از West Midlands

“شهر بیرمنگام طولانی دارد و تاریخ افتخار ایستاده به نژادپرستی و تعصب است و به همین دلیل امروز ما ایستاده در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش” گفت: کار مشاور و عضو کابینه برای گنجاندن اجتماعی جان پنبه.

چهار مینیاپولیس افسران پلیس متهم شده اند بیش از 46 ساله آقای فلوید ‘ثانیه مرگ از جمله درک چوین که چهره یک قتل درجه دوم شارژ.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

دنبال BBC West Midlands در Facebook, Twitter و Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های: newsonline.westmidlands@bbc.co.uk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de