جورج Floyd: جمعیت جمع آوری به اعتراض در سراسر انگلستان

جمعیت شروع به جمع آوری در سراسر انگلستان به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید در راه.

معترضان را نادیده رسمی مشاوره برای جلوگیری از تجمع جرم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با دبیر خانه Priti پاتل گفتن مردم آن را “برای ایمنی از همه ما”.

تظاهرکنندگان جمع در لندن میدان پارلمان و گردهمایی های برنامه ریزی شده در سراسر انگلستان است.

ملاقات کمیسر پلیس Dame Cressida دیک گفت: این تظاهرات به “غیر قانونی”.

Greater Manchester شهردار اندی برنهام هشدار داده است که تجمع جرم شدند “خطر بالا” که نگرانی coronavirus ممکن است گسترش دوباره.

تظاهرات آغاز شد و در آمریکا پس از یک ویدیو جدیدی از آقای فلوید, 46 بودن دستگیر 25 مارس در مینیاپولیس.

فیلم را به او نشان داد نفس نفس زدن است که او نمی تواند تنفس در طول بازداشت توسط چهار افسر. آنها را از اتهام بیش از مرگ که برانگیخته روز اعتراض در ما و زندگی ماده تظاهرات در سراسر جهان است.

  • انگلستان می گذرد 40,000 coronavirus مرگ و میر
  • انگلستان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ ‘غیر قانونی’

صدها نفر از مردم در حال حاضر با تجمع در میدان پارلمان برای تظاهرات به رغم این هشدارها به ماندن در خانه.

اکثر پوشیدن پوشش صورت و بسیاری از آنها با پوشیدن دستکش در حالی که برخی از نشانه اعتراض ساخته اند اشاره به این ویروس از جمله یکی که روی آن نوشته شده: “یک ویروس وجود دارد بیشتر از Covid-19 و آن را به نام نژاد پرستی”.

در طول یک دقیقه سکوت معترضان را بر روی یک زانو در حالی که مشت خود را در هوا قبل از اینکه شعار آقای فلوید نام.

خانم پاتل گفت: او را درک مردم را ديد و به همین دلیل آنها می خواستند در اعتراض به اما گفت که “ما باید سلامت عمومی”است.

“البته من به طور کامل درک مردم را به تمایل به بیان دیدگاه های خود و حق اعتراض اما واقعیت این است که ما در یک بیماری همه گیر بهداشت در سراسر انگلستان coronavirus یک ویروس کشنده و من می خواهم بگویم به کسانی که می خواهند در اعتراض به, لطفا, نمی,” او گفت:.

دبیر خانه نیز خواست برگزارکنندگان به صحبت می کنند به پلیس در مورد راه هایی برای ایجاد تظاهرات امن تر است.

صحبت کردن در LBC, کدبانو Cressida گفت که او را درک قدرت از احساس اما خواست معترضان برای پیدا کردن یک راه برای بیان خود را که شامل تجمع جرم.

او گفت: “در حال حاضر من درک است که ما باید بسیار سابقه طولانی مردم بیان خود را با مونتاژ و تکان دادن پلاکارد و بودن در مرکز لندن و همه آن چیزهایی است که بسیار عزیز به تاریخ ما.

“اما با هم در یک گردهمایی است که نه تنها غیر قانونی بلکه شاید مهمتر از آن در یک معنا آن است که قرار دادن خود و خانواده خود را در خطر غیر ضروری و سایر مردم در اطراف شما به عنوان همه ما می دانیم آن است که یک ویروس کشنده و می توانید آن را در جمعیت.”

پلیس ایرلند شمالی در حال انجام چک در جاده ها و حمل و نقل مراکز جلوتر از برنامه ریزی تظاهرات و گفت: هر کسی که به سفر را قسمت می توانید انتظار به متوقف شود و توصیه به بازگشت به خانه ،

در شب جمعه برگزارکنندگان از زندگی ماده تظاهرات در بلفاست و لندندرری نشان داد آنها برنامه ریزی برای اقدام اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

این تظاهرات برنامه ریزی شده در Newry Portadown و امق لغو شده اند.

یک پزشک هشدار داد روز شنبه در انگلستان بود “متعادل روی لبه چاقو” و کسانی که حضور در تظاهرات باید مراحل را به محافظت از خود را از ویروس.

سارا جارویس گفت BBC صبحانه که, در حالی که مردم احساس می کنم به شدت در مورد دلایل اعتراضات کسانی که شرکت باید همچنان به ماندن دور از یکدیگر است.

“Coronavirus هیچ respecter از علت های خوب که برای آن شما در حال رفتن,” او گفت:.

“اگر شما معترض هستند لطفا معقول شود. من می دانم که شما احساس می کنم به شدت در مورد آن, اما, لطفا, اجتماعی دور, اما در واقع اگر شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله حتی در خارج لطفا پوشیدن چهره و پوشش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de