‘آقایان شروع موتورهای خود را!’ مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز دیتونا 500 با در دامان زره پوش limo (ویدئوها)

رئیس جمهور تهمت باز نسکار فصل خشنود سبک پرواز کم بیش از Daytona International Speedway در نیروی هوایی یک و زني بیضی در ماشین لیموزین قبل از تحویل نمادین “شروع موتورهای خود را” فرمان.

سرود “آمریکا آمریکا” به استقبال رئیس جمهور به عنوان او پرواز در کم بیش از Daytona International Speedway در روز یکشنبه.

بعد از دامان مدار معروف در لیموزین ریاست جمهوری تهمت سخنرانی ستایش نظامی, خدا, میهن پرستی و “افسانه نمایش از موتورهای خروشان افزایش روحیه و آمریکا مهارت و سرعت و قدرت است که ما شده ایم شنوایی مورد برای سال های بسیاری از”

500 مایل افتتاحیه مسابقه نسکار فصل لگد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور 40 رانندگان به “شروع موتورهای خود را.” در انجام این کار او دومین رئیس جمهور نشسته برای شروع ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ پس از جورج دبلیو بوش در سال 2004.

رونالد ریگان اولین رئیس جمهور ایالات متحده برای باز کردن یک مسابقه نسکار زمانی که او به فرمان “آقایان شروع موتورهای خود را” از روی یک نیروی هوایی در سال 1984 ترقه 400.

بیل کلینتون در مواجه با frostier دریافت زمانی که او با حضور در جنوب 500 در دارلینگتون, کارولینای جنوبی در کمپین بلیزرز در سال 1992. بر خلاف او خواه همتایان کلینتون بود heckled و هو توسط طرفداران در مسیر مسابقه.

نه هر کس شد به عنوان شاد با مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش با شکوه به عنوان دیتونا جمعیت. نیویورک تایمز خبرنگار مگی Haberman snarked در مغلوب ساختن پیشی جستن برای “استفاده از رسمی دستگاه دولتی برای آنچه به نظر می رسد به عنوان یک رویداد سیاسی.” ان بی سی کلی o’donnell توصیف تهمت ظاهر به عنوان “به دنبال طرفداران نسکار برای حمایت از انتخاب مجدد او پیشنهاد داد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران خوشحال بودند. “چه شما می خواهید او را به سوار شدن در؟” محافظه کار فعال CJ پیرسون توییتی در Haberman, “Uber?”

در حقیقت مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد نیاز به انجام کمی برای برنده شدن آرای طرفداران نسکار. یک 2018 نظرسنجی نشان داد که رئیس جمهور کار تصویب شد و بالاتر در میان طرفداران مسابقه از هر جمعیتی مورد بررسی. قرار دادن بر روی عینک در دیتونا 500 بیشتر در مورد موعظه به گروه کر از برنده شدن حامیان جدید.

هنوز هم تهمت ظاهر دیده می شد حدود 100,000 طرفداران در فرد و دیگری نه میلیون در تلویزیون و آن را مهم توقف در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی