جولای 3, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

GCSE و A-level پاییز امتحانات ارائه شده در همه افراد

دانش آموزانی که نه خوشحال با GCSE و A-سطح نمرات آنها تعلق می گیرد در این تابستان خواهد بود قادر به نشستن امتحانات در همه افراد در پاییز.

در این تابستان امتحانات لغو شد با توجه به Covid-19 شیوع و تعطیلی مدارس و بنابراین دانش آموزان نتایج خواهد شد بر اساس ارزیابی معلم.

در حال حاضر انگلستان امتحانات تنظیم کننده Ofqual می گوید: “مجموعه کامل”از امتحانات – نه فقط موضوعات هسته ای – در دسترس خواهد بود.

اما سر معلمان در مورد جنبه های عملی اعلام خواهد شد.

آنها می گویند انطباق یک مجموعه کامل از پاییز امتحانات کنار گرفتن تمام دانش آموزان به مدرسه در ماه سپتامبر خواهد بود “چالش بزرگ”.

  • معلمان به دانش آموزان کلاس برای لغو امتحانات
  • آزمون مدرسه جدول زمانی می تواند قرار داده می شود در سال آینده

در بیانیه صادر شده در شنبه Ofqual گفت: دانش آموزان اهدا خواهد شد محاسبه نمرات این تابستان “به آنها این فرصت را به حرکت به مطالعه بیشتر و یا اشتغال با وجود لغو امتحانات”.

“دانش آموزان قادر خواهد بود به درخواست تجدید نظر خود را از طریق مدرسه یا کالج – اگر آنها بر این باورند که روند این تابستان بود و نه به دنبال به درستی در مورد آنها; و مراکز خود می تواند درخواست تجدید نظر اگر آنها باور دارند که چیزی سیستمیک اشتباه رفته است در رابطه با نتایج خود را.

“هر دانش آموز قادر به دریافت نتیجه محاسبه و دیگران که می خواهم برای بهبود نمرات خود را خواهد این فرصت را دارند که به این مجموعه کامل از GCSE و A-سطح ترم پاییز.”

دیده بان می گوید که پس از پاییز امتحان, فصل امتحانات تخته خواهد شد که به صدور گواهینامه های جایگزین برای تابستان نتایج – “اگر دانش آموزان درخواست این” به معنای دانش آموزان می توانند در این تابستان اگر درجه آن بالاتر است.

تخته نیز انتظار می رود به طور معمول ترتیبات برای بررسی مارک و تجدید نظر.

‘مدیریت ریسک’

اما جف بارتون دبیر انجمن مدرسه و دانشگاه از رهبران کرد که مسائل عملی به آدرس.

“ما نگران نحوه مدارس و کالج ها قادر خواهد بود به جای مدیریت یک مجموعه کامل از پاییز امتحانات در کنار این چالش بزرگ از آوردن تمام دانش آموزان خود را در ماه سپتامبر شناسایی شکاف های یادگیری و قرار گرفتن پشتیبانی در محل گفت:” آقای بارتون.

این می تواند انجام شود در حالی که مدیریت خطرات مرتبط با کروناویروس, او گفت:.

“ما تا به حال استدلال برای پاییز سری به توان محدود به یک سطح GCSE انگلیسی و ریاضی.

“ما درک می کنیم فشار بر دولت و Ofqual به ارائه گزینه های یک مجموعه کامل از امتحانات در صورتی که دانش آموزان و والدین ناراضی هستند و با مرکز ارزیابی نمرات در ماه اوت است.”

آقای بارتون گفت: خانواده ها باید مطمئن باشند که روند که مدارس ارزیابی نمرات در این سال “قوی”.

“این مدارک خواهد بود هر بیت به عنوان معتبر به عنوان در هر سال و اجازه خواهد داد که افراد جوان به پیشرفت به مرحله بعدی زندگی بدون مانع و بدون نیاز به استفاده از پاییز سری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول