بیش از بازی: ویمبلدون مجموعه برای اولین بار لغو پس از جنگ جهانی دوم به عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز تقویم ورزشی

معروف ترین مسابقات تنیس از همه آنها ویمبلدون به نظر می رسد برخی به آخرین عمده رویداد ورزشی را تحت تاثیر قرار شیوع Covid-19 به همه انگلستان باشگاه پام به اعلام لغو آن.

ویمبلدون مقامات هفته گذشته اعلام کرد که چندین گزینه در جدول پیش از تصمیم نهایی ساخته شده با توجه به میزبانی در این تابستان, چمن-دادگاه های دیدنی و جذاب.

اما به عنوان نرخ Covid-19 عفونت را افزایش می دهد در پایتخت انگلیسی آن است که ظاهر می شود بیشتر و بیشتر احتمال دارد که تا سال 2020 قهرمانی نمی خواهد ادامه. آن خواهد بود که اولین بار پس از سال 1945 که این مسابقات نشده گرفته شده به عنوان برنامه ریزی شده.

همچنین در rt.com ‘مطمئن شوید که من هنوز هم می دانم که چگونه به ضربه عکس ترفند’: سوئیس آس راجر فدرر ساخت بسیاری از وقت خود را در مستند (تصویری)

همه انگلستان باشگاه امیدوار به نگه داشتن در تصمیم گیری تا تاریخ بعد اما یک تماس نهایی قریب الوقوع به نظر می رسد پس از اجرایی Richard Lewis تایید کرد که یک اورژانس جلسه هیئت مدیره بود به این هفته.

آلمانی فدراسیون تنیس معاون رئیس جمهور خنجر Hordorff سوخت گمانه زنی گفتن, آسمان, ورزشی, آلمان, است که لغو ویمبلدون شده است تصمیم بر خواهد بود و نشان داد در روز چهارشنبه.

من نیز درگیر در بدن ATP و WTA. تصمیمات لازم در حال حاضر شده است وجود دارد و ویمبلدون خواهد تصمیم به انصراف از چهارشنبه آینده. وجود دارد بدون شک در مورد آن,” Hordorff گفت.

این کار لازم است در شرایط فعلی. آن است که کاملا غیر واقعی تصور کنید که با محدودیت های مسافرتی است که ما در حال حاضر بین المللی مسابقات تنیس که در آن صدها هزار نفر از مردم از سراسر جهان خواهد سفر (اتفاق می افتد). که غیر قابل تصور است.”

سازمان دهندگان باز فرانسوی باعث خشم در میان تنیس جامعه زمانی که آنها به طور یک جانبه اعلام کرد که مسابقات خواهد بود تحت فشار قرار دادند از مه/ژوئن تا سپتامبر/اکتبر و بدون مشورت با دیگر تنیس ذینفعان و یا مقامات. اما مشابه اندازه گیری برای ویمبلدون تلقی شده است غیر عملی با توجه به شرایط خاص مورد نیاز برای چمن-دادگاه بازی.

در ضمن Horndorff همچنین گفت که فرانسه باز مقامات در حال تلاش برای آشتی دادن خشم در تنیس جهان در به تعویق افتادن این رویداد اما همچنین اعتراف کرد که او انتظار ندارد که مسابقات به جلو بروید به هر حال.

همچنین در rt.com تایید: جدید تابستانی 2021 تاریخ تعیین شده برای به تعویق افتاد توکیو 2020 المپیک

من به سادگی می تواند پیش بینی کند که باز فرانسوی را نمی توان منتقل به عنوان آن در نظر گرفته شده بودگفت:” Hordorff.

یا این اجازه را به خود را شامل می شود در معقول طرح با کل خانواده تنیس و یا آن را احساس خواهد کرد و عواقب ناشی از تنیس کل خانواده است. از آن خواهد شد محروم از (رتبه بندی) امتیاز خواهد شد و منحط به یک هرج و مرج رویداد.

حتی مردم وجود دارد را درک کرده اند که آنها به آرامی خزنده پشت. همبستگی است و منظور از روز است. آن است که یک ماده از با هم بودن و نمی خواهید آن را به تنهایی به عنوان رئیس جمهور فرانسه, تنیس, فدراسیون انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de