بیش از بازی: خوار راننده دانیل Abt AXED توسط آئودی پس از استفاده از غاصب در esports مسابقه

آئودی تایید کرده اند که آنها گرفته اند اقدامات ضد راننده دانیل Abt پس از او با استفاده از یک رینگر در یک مسابقه مجازی در آخر هفته گذشته در یک رسوایی است که گریبانگیر فرمول E مسابقات قهرمانی.

این تیم را به حالت تعلیق در Abt باقی مانده از این فصل پس از انتشار یک بیانیه رسمی تایید حرکت می کند.

اما RT ورزشی می داند که ارتباط خود را با آئودی بوده و قطع به طور کامل و “تعلیق” است که مربوط به پایان دادن به قرارداد خود را با توجه به پذیرش شکست است.

همچنین در rt.com دن نه مرد: فرمول E ستاره دانیل Abt کشف تقلب در esports نژاد به عنوان گیمر حرفه ای خود می گیرد (تصویری)

این حرکت پس از 27 سال داشت شده است در پشت یک طرح که در آن حرفه ای esports مسابقه لورنز Hoerzing شتافت تحت Abt نام در فرمول E مجازی سری که برگزار شد در مجازی برلین Tempelhof مدار.

Abt صادر عذرخواهی در روز یکشنبه پس از آن پدید آمده است که اطلاعات IP تایید کرد که آن Hoerzing و نه Abt رانندگی ماشین در مرحله مقدماتی و در مسابقه خود را.

دانیل Abt به رانندگی اتومبیل خود را در مرحله مقدماتی و رقابت در پنجمین رویداد از مسابقه در صفحه اصلی چالش در مارس 23, خود, اما اجازه دهید یک حرفه ای سیم مسابقه انجام,” آئودی AG در بیانیه ای گفت.

او به طور مستقیم عذر خواهی کرد برای این کار در روز بعد و پذیرش رد صلاحیت. صداقت و شفافیت و سازگار با رعایت قوانین هستند اولویت برای آئودی – این امر در مورد تمام فعالیت های تجاری درگیر است و بدون استثنا.

به این دلیل, Audi Sport, تصمیم به تعلیق دانیل Abt با اثر فوری.”

همچنین در rt.com از لیگ برتر به موشک لیگ ؟ آرسنال هیتمن اتلتیک بیلبائو نکات در راه اندازی خود را ESPORTS تیم

Abt شده است یک فرمول E جانباز از سری’ آغاز به کار شش سال پیش است و برنده مسابقه در هر دو شهر مکزیک و برلین در سال 2018 است.

آئودی مسابقه تیم خواهد شد در حال حاضر مجبور به قرار دادن یک راننده جایگزینی برای اگر و هنگامی که در زندگی واقعی فصل رزومه بعد از این سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de