دئوتای وایلدر شده است به سخره گرفتند پس از این ادعا به این دلیل او خود را از دست داده WBC سنگین وزن تاج به تایسون خشم نه به دلیل بریت را مهیب قدرت مشت زدن اما با توجه به اینکه خسته از پوشیدن 45lb صحنه و لباس به حلقه.

آمریکا به نظر می رسد سایه جنگنده شده است که یکی از بوکس سنگین وزن ترین نیروهای مخرب در سال های اخیر به عنوان تهاجمی, خشم تحت سلطه مبارزه از زنگ باز با gameplan که خفه هر حرکت وایلدر قادر به مهندس.

همچنین در rt.com کولی پادشاه حاکم عالی: تایسون خشم توقف دئوتای وایلدر را به نفع خود WBC سنگین وزن جهان عنوان در لاس وگاس مسابقه برگشت

مبارزه به نظر می رسد اما در دور سوم در هنگام خشم فرود یک چماقی ضربه پشت وایلدر گوش چپ که فرستاده او را وسیع به بوم. از آن نقطه به نظر می رسد به عنوان اگر وایلدر, پاهای رفته بودند و در پایان وقتی که می آمد به نظر می رسد برای نجات او از مجازات بیشتر.

اما در اولین نظرات پس از شکست وایلدر سرزنش استدلال برای از دست دادن ندارد و در 58 قابل توجهی حملات فرود آمد و با خشم در طول مسابقه اما در سیاه و سفید و طلا زره میپوشید به حلقه به عنوان یک ادای احترام به ماه تاریخ سیاه.

وایلدر ساخته شده است شهرت خود را رنگارنگ حلقه-پیاده روی اما این زمان در اطراف او گفت که که متشکل از زره یک ماسک و یک تاج مانع او زمانی که مبارزه آغاز شد.

خشم نمی صدمه دیده است من در همه, اما این واقعیت ساده است که من در مدرسه بود که راه بیش از حد سنگین برای من” او گفت: به یاهو! ورزشی.

من نمی باید هیچ, پاهای, از آغاز مبارزه در سومین دور پاهای من شد فقط شات تمام راه را از طریق. من تنها قادر به قرار دادن آن در [برای اولین بار] شب قبل از اما من فکر نمی کنم آن خواهد بود که سنگین است.

آن وزن 40 پوند با کلاه و تمام باتری. من می خواستم ادای احترام من به بود برای ماه تاریخ سیاه … و من حدس می زنم من قرار داده که قبل از هر چیزی.”

که بهانه این که نمی نگه داشتن آب با بسیاری از ناظران.

وایلدر نشان داده است به ورزشی که او باعث خواهد شد در مسابقه برگشت بند در قرارداد خود را که چین یک سوم مبارزه بین مردان به احتمال زیاد بعد از این سال که کنار برنامه ریزی برای سودآور برنده طول می کشد-همه میدانی درگیری میان خشم و آنتونی جاشوا.

همچنین در rt.com ‘در حال حاضر شما ببینید چقدر سخت او برخورد?’ باور نکردنی بیرون رینگ فیلم نشان خشم مشت قدرت او به عنوان عرشه وایلدر (تصویری)

بدون در نظر گرفتن چگونه آن آمد وایلدر است که نسبت به نه فقط نتيجه گيری روز شنبه به مبارزه اما شیوه ای که در آن آمد. علامت Breeland که انداخت حوله در قبل از پایان 7 دور نیست برخی به ازای هر مبارزه آینده – و وایلدر روشن ساخته استدلال خود را برای این.

من می خواهم و نه می میرند در حلقه از حوله انداخته,” او گفت:. “من یک جنگجو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی