خانه کامل: Lewandowski مسابقه هفت آسمان کریستیانو رونالدو و در حال حاضر به ثمر رساند در برابر هر باشگاه های بوندسلیگا پس از بایرن پیروزی 5-0

بی امان Robert Lewandowski به ثمر رساند و دو بار در هشت دقیقه را تبدیل به آشکار بهترین گلزن سراسر اروپا را در پنج لیگ در این فصل به عنوان فراری رهبران بایرن breezed گذشته دوسلدورف در خانه در بوندسلیگا در روز شنبه.

بیشتر پرونده سقوط برای انسان دیده می شود که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی اصلی قابل توجه رقیب در اروپا به عنوان او در زمان خود در مجموع به صورت فصل به شگفت آور 43 گل در 37 بازی لبه گذشته لاتزیو را چیرو بی حرکت به عنوان پیشرو هیتمن در سراسر Bundesliga, Premier League, Serie A و لالیگا.

لهستان به جلو به ثمر رساند و دو دقیقه قبل از نیمه وقت و پنج دقیقه پس از استراحت به ادعای بایرن سوم و چهارم اهداف در خرد کردن 5-0 برنده است که همچنین بدان معنی است که هیچ فعلی بوندسلیگا طرف متوقف شده 31 ساله از توری در برابر آنها.

او یک هدف خجالتی گرفتی بهترین خود را همیشه در شمارش اگر چه او نیاز به 10 بازی های بیشتر برای رسیدن به همان تعداد گل که او در طول فصل 2016-17.

بایرن در حال حاضر نیاز به حداکثر سه برد از پنج بازی باقی مانده از این فصل خود را امن 30th, لیگ عنوان قهرمانی در دوم قرار بوروسیا دورتموند روز سه شنبه به ایجاد یک فرمانده سرب در جدول است که آنها در حال حاضر به تمدید ده امتیاز.

Lewandowski پنج اهداف روشن در بالای بوندسلیگا, نمودار هفت گل جلوتر از رونالدو شمارش در یوونتوس در سری آ و زده نه بار بیشتر از بارسلونا آیکون مسی که گره خورده است با لستر رو به جلو جیمی Vardy.

او 11 گل در لیگ قهرمانان به این معنی او بعید است به بازرسی و نگهداری به عنوان بهترین گلزن باید رقابت رزومه در این فصل است.

Erling Haaland که خود را نزدیکترین رقیب در 10 اهداف بازی خواهد کرد هیچ بخشی بیشتر در لیگ قهرمانان پس از دورتموند را از دست داد به پاریس سنت ژرمن ترک بعدی-نزدیکترین گلزنان پنج گل پشت Lewandowski با حداکثر شش حذفی بازی هنوز هم به بازی می شود.

بی حرکت رونالدو, مسی و دیگر همتایان امید به kickstart چالش های خود را برای کفش طلایی زمانی که خود را بخش بازگشت به عمل در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de