قیمت سوخت فشار نرخ تورم در بریتانیا به شش ماه اخیر

نرخ تورم در بریتانیا در ماه ژانویه افزایش یافت و به شش ماه اخیر به عنوان بنزین و قیمت خانه رز, آمار و ارقام رسمی نشان می دهد.

شاخص بهای مصرف کننده (CPI) در ایستاده بود 1.8% در ماه گذشته از 1.3 درصد در ماه دسامبر, دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد.

“افزایش تورم است که تا حد زیادی ناشی از افزایش قیمت در پمپ و airfares سقوط کمتر از یک سال پیش” به فایرفاکس گفت.

افزایش است و پیش از اقتصاددانان از تورم پیش بینی 1.6% در ماه ژانویه است.

شاخص بهای مصرف کننده باقی می ماند در زیر بانک مرکزی 2 درصد هدف برای تورم است. چهارشنبه تورم تحت فشار قرار دادند ارزش پوند بالاتر از $1.30. در مقابل یورو و پوند آغاز شده بود روز پایین 0.25% اما رز به تجارت, تخت, برابر ارز واحد.

برخی از تحلیلگران گفت که این آمار و ارقام جدید بعید بود به “حرکت شماره گیری” در بانک مرکزی تصمیم گیری های بعدی در نرخ بهره در ماه مارس است.

چرا تورم افزایش?

مایک Hardie سر از نرخ تورم در فایرفاکس گفت: “افزایش نرخ تورم که تا حد زیادی ناشی از افزایش قیمت در پمپ و airfares سقوط کمتر از یک سال پیش. در ضمن قیمت گاز و برق بدون تغییر بودند در این ماه کاهش یافت اما این زمان در سال گذشته با توجه به مقدمه ای از انرژی قیمت کلاه.”

قیمت سوخت تا 4.7 درصد در مقایسه با سال قبل از آن مارک بزرگترین افزایش از ماه نوامبر سال 2018 است. انرژی تنظیم کننده Ofgem را کلاه در صورتحساب های انرژی به معنای آن است که متوسط خانوار نمی تواند شارژ بیش از £1,137 سالانه برای گاز و برق خود را.

در فایرفاکس نیز گفت که سالانه در قیمت خانه رز در تمام مناطق بریتانیا برای اولین بار این اتفاق در نزدیک به دو سال است.

هزینه های زندگی کاهش یافت و در ماه ژانویه است. قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده هر چند – آن را به طور معمول در مقایسه با یک ماه قبل به دلیل ژانویه فروش و کاهش تقاضا برای کالا و خدمات پس از تعطیلات کریسمس که می کشد قیمت پایین به طور متوسط.

در این سال, اما, برق و قبض گاز نمی گیرند به عنوان آنها در سال 2019 زمانی که قیمت انرژی کلاه لگد. و تخفیف در ماه ژانویه به فروش لباس و کفش نیست که آنها از یک سال پیش. این بدان معنی است که آنها اعمال شده کمتر فشار رو به پایین, متوسط هزینه زندگی از بسیاری انتظار داشتند.

به نوبه خود بدان معناست که وجود دارد این است که در حال حاضر کمتر از انتظار که بانک مرکزی انگلیس را به تلاش و حمایت از اقتصاد با کاهش نرخ بهره در هر زمان این سال است.

جدید ترین دستمزد آمار منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که دستمزد در بریتانیا به بالاترین سطح از زمان قبل از بحران مالی است. هفتگی پرداخت رسیده £512 در سه ماه دسامبر که تنظیم برای تورم است که بالاترین سطح از مارس 2008.

به استثنای پاداش درآمد رشد در نرخ سالانه از 3.2 درصد در سه ماه دسامبر.

تورم یکی از عوامل کلیدی بانک انگلستان کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) در نظر هنگام تنظیم “نرخ پایه”. که تحت تاثیر چه نرخ بهره بانک ها شارژ می تواند مردم را به قرض گرفتن پول و یا آنچه آنها پرداخت پس انداز خود را.

اگر آن فکر می کند تورم است به احتمال زیاد به زیر 2 درصد ممکن است کاهش نرخ بهره به کاهش هزینه های استقراض و در نتیجه تشویق هزینه.

‘بعید به حرکت شماره گیری’

اموزش گرگوری ارشد انگلستان اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت که آخرین آمار و ارقام تورم شد “بعید است به حرکت شماره گیری در چشم انداز نرخ بهره”.

او گفت: “برای MPC واقعیت این است که تورم در خط با پیش بینی های خود را فراهم می کند دلیل دیگری برای کاهش نرخ بهره در کوتاه مدت.” نرخ در حال حاضر در 0.75%. MPC بعدی است با توجه به دیدار روز 26 مارس.

رابرت آلستر از خدمات سرمایه گذاری در برادران مدیریت دارایی گفت که مشابه محتاط رویکرد ممکن است گرفته شده توسط جدید صدراعظم از خزانه Rishi Sunak در مارس خود بودجه است.

او گفت: “Rishi Sunak است به احتمال زیاد به استفاده از بودجه به اعلام افزایش خوش آمدید به دراز مدت سرمایه گذاری, اما رعایت قوانین مالی کوتاه مدت هزینه تا زمانی که مه را پاک کرده است” در اطراف Brexit.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی