منجمد کردن: Khabib Nurmagomedov می گوید: او در گیر روسیه و UFC 249 حرکت می تواند بدون او

Khabib Nurmagomedov نشان داد که او به خانه رفت و پس از گفت UFC 249 خواهد “99%” در امارات متحده عربی. اما در حال حاضر او رشته با UFC در حال حاضر به دنبال ادامه این رویداد در آمریکا بدون او.

صحبت کردن در یک Instagram زنده تصویری در دوشنبه Nurmagomedov توضیح داد: در شرایطی که رهبری او را به بازگشت به خانه در داغستان و چگونه مبارزه خود را با فرگوسن به نظر می رسد محکوم به سقوط طریق برای پنجمین بار.

همچنین در rt.com Khabib طول می کشد به محدوده شلیک به عنوان پدر Abdulmanap تایید UFC ستاره است که هنوز هم در روسیه با وجود قریب الوقوع مستند

“ما آموزش با نام مستعار و بدون هر گونه اطلاعات در مورد که در آن و چگونه آن را به اتفاق می افتد,” او گفت: از طریق ترجمه.

“سپس UFC به ما گفت که مبارزه با 100% اتفاق می افتد نیست در ایالات متحده است. و آنها گفتند که 99 درصد است که این اتفاق خواهد افتاد در امارات متحده عربی, ابوظبی.

“بعد از صحبت با UFC ما تصمیم به پرواز به امارات یک ماه قبل از مبارزه است. من به یاد داشته باشید که تاریخ دقیق آن 19 یا 20 من باید برای بررسی. اما زمانی که ما فرود آمد در امارات به ما آموخته است که آنها در حال رفتن به نزدیک مرز. و هیچ کس قادر خواهد بود به ترک و یا پرواز با استثنا برای ساکنان.

“بنابراین ما تا به حال به پرواز بازگشت به روسیه است. در حال حاضر من در داغستان و من در آموزش و آماده سازی در هر روز است. اگر چه من نمی دانم آنچه که من در حال آماده شدن برای. چرا که پس از ما به روسیه آمد ما همچنین متوجه شدند که این مرز در حال رفتن به قفل شده است. مشابه در کشورهای مشابه در اروپا, امارات متحده عربی, در همه جا. تمام جهان است که در قرنطینه در حال حاضر.”

سپس Khabib نشان داد که UFC هنوز برنامه ریزی به جلو بروید با این رویداد با وجود این واقعیت خود را blockbuster عنوان مبارزه با فرگوسن خواهد بود نه بر روی کارت.

همچنین در rt.com ‘عربستان سعودی است ؟ شما اشتباه’: آنچه ما می دانیم درباره سرنوشت Khabib در مقابل فرگوسن UFC 249 superfight?

“بنابراین در حال حاضر من شنیدن که آنها به دنبال سازماندهی آن را با یا بدون من. خوب بروید,” او گفت:.

“هر کس باید به دنبال قوانین. من در برابر آن من می دانم که مبارزان نیاز به تغذیه خانواده های خود و پرداخت صورتحساب خود را. من می دانم که چقدر سخت است برای جنگنده. مگر اینکه آنها مبارزه با آنها نمی گرفتن هر گونه پول.

“من حتی شنیدن که آنها به دنبال یک حریف برای, تونی چرا که او در ایالات متحده و من در اینجا در روسیه است. اما من اینجا هستم و نه در خود من خواهد شد.

“UFC به من گفت که این مبارزه 100% اتفاق می افتد نیست در ایالات متحده آمریکا و حتی اگر این اتفاق می افتد نه در امارات آن را به اتفاق می افتد در این سوی اقیانوس اطلس. ما در مورد همه چیز با UFC. در آن زمان من در حال حاضر صرف 5 هفته آموزش سخت در نام مستعار.

“در حال حاضر من واقعا نمی دانم چه خبر است. آن را واقعا سخت به قطار و کاهش وزن خود را هنگامی که تمام جهان قفل شده است و شما نمی دانید که آنچه شما در حال آماده سازی برای. اما این اولین بار نیست که من به صورت موانع در زندگی حرفه ای من.”

آن باقی مانده است دیده می شود چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی با UFC 249 آیا آن برگزار خواهد شد و اگر پس از کجا و با چه کسی در کارت اما به وضوح هنوز هم وجود دارد مقدار به ترتیب قبل از این رویداد می تواند به ثمر طول این بی سابقه بین المللی بحران بهداشتی.

همچنین در rt.com UFC 249 رسیدگی به ظاهر ضربه مهلک به روسیه کاملا قفل کردن مرزهای… ظاهر می شود به دام Khabib در کشور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im