منجمد-تخم مرغ ذخیره سازی 10 سال محدودیت می تواند تمدید شود’


این دوره از زمان که تخم مرغ نطفه و جنین را می توان منجمد می توان به عنوان دولت خواستار نمایش در زمان 10 سال محدود می کند.

آن گفت: زنان گزینه های در هنگامی که به کودکان بودند که محدود است و با وجود پیشرفت در فناوری انجماد.

فقط تخم مرغ از افرادی که باروری ممکن است تحت تاثیر بیماری را می توان برای دیگر – تا 55 سال است.

تنظیم کننده گفت: از زمان درست بود به نظر “مناسب تر” ذخیره سازی محدود است.

بنابراین دولت در حال حاضر راه اندازی مشاوره در قانون فعلی است.

آن را نیز در نظر ایمنی و کیفیت تخم مرغ, جنین و اسپرم ذخیره شده برای بیش از 10 سال و هرگونه تقاضا برای تجهیزات ذخیره سازی است که می تواند در نتیجه.

‘قلب شکستن تصمیم’

“اگر چه این می تواند هر یک از ما من به ویژه نگران تاثیر این قانون در حال حاضر در باروری زنان انتخاب” گفت: Caroline Dinenage یک وزیر در وزارت بهداشت ،

“یک زمان محدود می تواند اغلب زنان با آن مواجه هستند این قلب شکستن تصمیم به از بین بردن خود را منجمد و تخم مرغ و یا احساس فشار به کودک قبل از آنها آماده هستند.”

باروری خیریه قبلا گفته بودند که تحت فشار قرار دادند به تاخیر انجماد تخم مرغ بعد از آن و بعد از آن چون از 10 سال ذخیره سازی محدود است.

تعدادی از زنان انتخاب برای مسدود کردن تخم مرغ های خود را بیش از سه برابر در سال های اخیر از 410 چرخه انجماد در سال 2012 به 1,462 در سال 2017.

ترین – چهار از پنج در حال انجام آن به دلایل اجتماعی برای افزایش شانس خود را از داشتن یک نوزاد بعد از آن در زندگی نشان می دهد.

تعداد بسیار کمتری هستند انجماد تخم مرغ قبل از داشتن نامربوط درمان های پزشکی از جمله برای مبارزه با سرطان است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بهترین زمان برای یک زن به مسدود کردن تخم مرغ خود را قبل از سن 35 زمانی که کیفیت و تعداد تخم مرغ شروع به کاهش – اما شایع ترین سن برای انجام آن در حال حاضر 38.

سالی Cheshire که صندلی انسان لقاح و جنین شناسی اقتدار گفت: تنظیم کننده شنیده بود صدای بیمار و پزشکان.

“در حالی که هر گونه تغییر به 10 سال ذخیره سازی را محدود خواهد بود یک موضوع برای مجلس به عنوان آن نیاز به تغییر در قانون ما معتقدیم زمان مناسب است به در نظر گرفتن آنچه که بیشتر مناسب سازی محدود می شود که به رسمیت می شناسد هر دو تغییرات در علم و در راه زنان با توجه به باروری خود را,” او گفت:.

مشاوره در گامت محدودیت ذخیره سازی آنلاین است در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de