بازنویسی و یا از بین بردن بیت از تاریخ است که آیا چین با کامپیوتر مدرن استانداردهای یک موضوع در محدوده زمانی معین در غرب که این روزها رهبران مذهبی اعلام “شرم” در کشور خود و ⠀ مبارزه برای حذف بناهای تاریخی به گذشته است.

حتی با شکوه ترین تاریخچه آن لکه های تیره – اما ما سابقه دارد چه باعث می شود ما چه ما هستند. اما کار به سوی آینده ای بهتر در حالی که تصدیق هر دو خوب و بد بیت از گذشته است و دیگر تنها گزینه است. چرا زحمت هنگامی که شما به جای آن می تواند سقوط در خط با مد روز جنبش های اجتماعی برای حمله و یا خاموشی هر چیزی و همه چیز را در گذشته که باعث مدرن خود را آورد ؟ این موارد شده اند springing تا در سراسر جهان غرب است.

هیچ چیز اسکاندیناوی

شمال اروپا شرکت هواپیمایی SAS در حال حاضر در میان جنجال پس از انتشار یک سوال مبارزات انتخاباتی آگهی که هل پیام: “هیچ چیز اسکاندیناوی.”

این بیدار آگهی تلاش برای shame شهروندان برای داشتن یک هویت ملی و تلاش می کند از هم میپاشد چیزهایی که ارتباط تنگاتنگی با ملت به عنوان فرهنگی تخصیص بودجه در روح “ما اجداد وایکینگ.” آگهی قرار است برای تشویق سفر و اختلاط فرهنگها اما بدستآمده کاملا با پاسخ تند.

SAS ادعا می کند که نظرات منفی که در آمد و شد فقط یک “حمله” که “ربوده شده” مبارزات انتخاباتی. این بود که پس از آنها در زمان پایین ویدیو و سپس چاپ آن, اما نظرات غیر فعال.

همچنین در rt.com Phew! ‘هیچ چیز اسکاندیناوی’ آگهی چاپ به عنوان خطوط هوایی SAS گفته است منتقدان آن هستند در واقع پوتین trolls & ‘احمقها مفید’

Confederates هرگز وجود نداشته!

کسانی که بیش از حد ناراحت کننده با جنگ داخلی که بهترین راه برای حل مسئله خود را با سابقه بود به پاره کردن مجسمه های مؤتلفه ژنرال و انفجار آنها را به عنوان نژادپرست است.

پس از سال خرابکاری و تظاهرات در مجسمه مؤتلفه ژنرال, همه چیز درباره نقطه جوش در سال 2017 در Charlottesville, Virginia. مخالفت تماس برای حذف مجسمه مؤتلفه سربازان منجر به جناح راست ‘متحد حق تجمع در ماه اوت است. ضد معترضان نشان داد تا در حمایت از بناهای تاریخی و تبدیل همه چیز خشونت آمیز با 30 نفر مجروح شده.

و به یاد داشته باشید این است که بیش از همه مجسمه ها.

نیواورلئان شورای شهر رسما به نام مؤتلفه مجسمه در شهر خود را “آزار دهنده” فقط قبل از Charlottesville حوادث.

بالتیمور در ضمن در زمان پایین چهار مؤتلفه مجسمه در پوشش تاریکی تنها چند روز پس از اعتراض های خشونت آمیز.

همانطور که برای ویرجینیا دولت سنا و مجلس رای دادند فقط این هفته به دولت های محلی را پایین مؤتلفه مجسمه اگر آنها احساس می کنید درست است. این لایحه می گوید دولت محلی حق دارند که به تتم تاریخچه “چگونه آنها می خواهند.”

ناشران پرتاب blackface در ادبیات کلاسیک

حتی ادبیات کلاسیک مزاحم است برای لحاظ سیاسی درست است. کتاب های کلاسیک مانند “سه تفنگدار” و “فرانکشتاین” در حال ظاهرا بیش از حد به طوری که ناشر Penguin Random House و خرده فروش بارنز و شریف تیمی برای این سال ماه تاریخ سیاه به معنای واقعی کلمه با کف دست زدن blackface در این کتاب در برخی از مرتب کردن بر اساس از تلاش برای کشیدن تاریخ است.

همچنین در rt.com سه تفنگدار در حال حاضر سیاه و سفید: شهر نیویورک بزرگترین کتابفروشی بازارهای blackface برای تنوع خاطر

در مجموع 12 رمان جدید داده شد را پوشش می دهد در رویداد تبلیغاتی. برخی کاملا پرسید که چرا ناشر و خرده فروش مورد نیاز به نگاه به گذشته برای فشار تنوع به جای به سادگی به دنبال آینده و ترویج نویسنده جدید.

“شرمنده” از انگلستان تاریخچه

جاستین ولبی اسقف اعظم کانتربری ناودان نه تنها انگلستان بلکه کلیسای انگلستان نیز در یک سخنرانی آتشین روز سه شنبه.

ولبی گفت: “با عرض پوزش و شرمندگی” از “تاریخ ما” و “شکست.” او گفت: کلیسا شده است استقبال مکان برای اقلیت و آن را به تازگی در معرض نفوذ از دولت “محیط خصمانه.”

“ما هنوز هم می شود با داشتن این گفتگو در 20 سال زمان و هنوز هم انجام بی عدالتی — چند از ما که باقی می ماند, شایسته,” او وعده داده شده.

سخنرانی پس از کلیسا کلیسایی عمومی رای به نفع یک حرکت به “زاری” و عذرخواهی گذشته نژادپرستی علیه اقلیت های قومی هر دو خودآگاه و ناخودآگاه.

همچنین در rt.com “من شرمنده از تاریخ ما’: کلیسای انگلستان است که هنوز هم عمیقا institutionally نژادپرستانه’ می گوید: اسقف اعظم کانتربری

فراموش نکنید آلامو!

ایالت تگزاس هیئت مدیره آموزش و پرورش در زمان صدور در سال 2018 با چندین جنبه های تاریخی کتاب های درسی تدریس شده در کلاس های درس از جمله یک خط با اشاره به این سربازان که مبارزه در آلامو به عنوان “مدافعان قهرمانانه.”

نبرد آلامو رخ داده در طول تگزاس انقلاب در 1830s و آن را یکی از مهمترین و صحبت در مورد و نظامی مورد مطالعه حوادث در ایالات متحده است. چند صد نفر برگزار شد فورت و مبارزه برای ساعت در برابر یک ارتش مکزیکی از سال 2000.

آن توصیه می شود توسط یک گروه مشورتی از مربیان که توصیف مردانی که مبارزه به عنوان “قهرمان” بود “value شارژ کلمه” و باید از هفتم-کلاس درسی است. آنها همچنین در زمان موضوع را با یک نامه نوشته شده توسط آلامو فرمانده William B. تراویس. نامه یک تماس برای تگزاس استقلال و جشن شجاعت مردان مبارزه با احتمالات غیر ممکن است.

برجسته تگزاس سیاستمداران جلو آمد برای تماس با نامه یک “هسته” بخشی از تاریخ دولت و به انفجار تلاش برای بازنویسی گذشته به عنوان “صحت سیاسی” رفته بیش از حد است.

با کریستف کلمب!

کریستف کلمب ممکن است کشف امریکا اما حساس تر در میان ما پیدا کردن او خیلی بحث برانگیز به حتی می توان اذعان کرد.

تظاهرات انفجار این مرد به عنوان یک نژادپرست که مناسب نیست مدرن استانداردهای اخلاقی در نهایت منجر شهر نیویورک برای ایجاد یک هیئت مشورتی در سال 2017 بررسی به طور بالقوه “توهین آمیز” بناهای تاریخی در اطراف شهر.

هر چند بسیاری از تحت فشار قرار دادند برای حذف این بنای تاریخی کلمبوس ضد فشار به خصوص از آمریکایی ها به رهبری شهردار, بیل د Blasio به سازش پس از ماه از جلسات عمومی است. مجسمه باقی مانده است اما شهردار قول داده به اضافه کردن “جزئیات و نکات دقیق وظریف” به آن مورد کلمبوس و به راست یکی دیگر از بنای یادبود تجلیل مردم بومی.

همچنین در rt.com Anti-TROJAN قوانین به معنای به سانسور و کنترل گفتار نگار ابی مارتین می گوید RT پس از تحت پیگرد دولت گرجستان بیش از بحث لغو

بریتانیا باعث می شود هیچ چیز

یک کمدی خاص که پخش شده در ژانویه 31, عنوان, ‘Horrible Histories Brexit روز دریافت صدها شکایت برای استفاده از زمان خود را به سادگی باش انگلستان است.

ویژه میزبانی توسط کمدین نیش کومار ادعا کرد از طریق چه شد قرار بود کمدی بیت است که در انگلستان به شدت متکی به واردات است و مسئول هیچ چیز نیست.

در تلاش برای اعتراض Brexit سازندگان توهین خود را در تاریخ کشور و حتی fibbed در چند بخش به بهتر خود را نقطه.

در یک نقطه ملکه ویکتوریا نشان داده شده است به عنوان یک airheaded ملکه است که یادگیری چگونه بسیاری از محصولات وارداتی به انگلستان است. یک آهنگ پس از آن آغاز توضیح به ملکه که قند و چای و پنبه تنها به این کشور می آیند با تشکر از برده داری. هنوز برده داری لغو شد چهار سال قبل از ملکه ویکتوریا در زمان قدرت.

آهنگ بعد از تماس کالاهای وارداتی به بریتانیا “به سرقت رفته است.”

روزنامه نگار Piers Morgan لعنتی ویژه به عنوان یک “ظالمانه و شرم آور و سوء استفاده از پول” در حالی که BBC مفسر اندرو نیل توصیف آن به عنوان “ضد انگلیسی, دری وری سخن گفتن بالاترین مرتبه است.”

هر چیزی را به پایین Brexit درست است ؟ حتی اگر آن را به معنی بازنویسی تاریخ و در نظر گرفتن بودجه عمومی از یک کشور بعد از آن شما به نوبه خود در اطراف و لام.

همچنین در rt.com باعث لیبرال ابراز تاسف “خسارت” انجام شده توسط “ساوت پارک” به طور کامل نتواند به همین دلیل آن را نشان می دهد این فرهنگ نیاز دارد

جورج واشنگتن است که به طور ناگهانی حمله

حتی زمانی که تاریخ نشان داده شده است زگیل و همه کسی جایی هنوز هم جرم می شود.

سان فرانسیسکو هیئت مدیره مدرسه تصمیم گرفت در ماه اوت گذشته برای حفظ اما پوشش 1936 جورج واشنگتن نقاشی دیواری در یک دبیرستان محلی که تا به حال کشیده شده شکایت از والدین ناراحت کننده با این توصیفاتی از برده داری.

13-پانل زندگی ‘واشنگتن’ نقاشی دیواری بود که تا حدودی تحت پوشش پانل های نمایش “قهرمانی از مردم از رنگ در امریکا است.”

نکته جالب در مورد این حرکت این است که هنرمند اصلی ویکتور Arnautoff در واقع نقاشی دیواری در اعتراض به خشونت در ایالات متحده آمریکا. او نمی مانند راه دیگر نقاشی های دیواری به حال whitewashed کشور, وحشیانه, گذشته, پس از او به تصویر کشیده هر دو خوب و بد در کار خود را.

و چه مقدار از آن را هزینه لطفا به کسانی که باعث هنری? تنها عظیم $600,000.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی