تریلر برای آینده فصل چهارم از ‘غریبه همه چیز کاهش یافته است و روسیه جدید تنظیم به نظر می رسد که الهام گرفته از فیلمسازان برای تمام کلیشه آنها می توانید از فکر می کنم.

به عنوان هدیه روز ولنتاین برای طرفداران Netflix منتشر شد, نگاهی به فصل آینده خود را محبوب علمی تخیلی سری غریبه چیزها”.

این تیزر نشان داد هر دو روسیه تنظیم برای فصل جدید و تایید آن است که هاوکینز کلانتر جیم هاپر (David Harbour) زنده است. سرنوشت خود را در پایان فصل سوم از این نمایش بود مشکوک با برخی اعتقاد داشتند او در واقع از بین رفته اند.

تولید آن را سخت به دست روسیه تنظیم به عنوان هر اغراق آمیز منفی کلیشه انداخته است در این صفحه نمایش فقط در 50 ثانیه — بلند خز کلاه بیگاری انجماد سرد شوم به دنبال سربازان, سیگار, روز قیامت در موسیقی — و نظر در رسانه های اجتماعی شد و سریع به مسخره نشان می دهد استفاده بیش از حد از این کلیشه و عدم خود را از روسیه و دانش است.

این ” غریبه همه چیز حساب و ارسال شده که تریلر حتی به ترین مبتذل عنوان “از روسیه با عشق…”

در حال حاضر روس ها به عنوان مشترک خائنانی در فیلم و تلویزیون به احتمال زیاد با توجه به منفی رسانه های جریان اصلی توجه در آمریکا و اتهامات از بالا دموکرات ها را متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده از کمک این کشور به سرقت انتخابات ریاست جمهوری 2016 با وجود شواهدی از چنین نظریه ای که در بر داشت در Mueller بررسی است.

همچنین در rt.com باعث لیبرال ابراز تاسف “خسارت” انجام شده توسط “ساوت پارک” به طور کامل نتواند به همین دلیل آن را نشان می دهد این فرهنگ نیاز دارد

حزب دموکرات و طرفداران هیلاری کلینتون — که ادعا می کند او از انتخابات از دست داده چرا که از روسیه و این کشور است و حتی “نظافت” دموکرات Tulsi Gabbard — به نظر می رسد به روسیه-به-نام-بد-بچه ها vibes به “غریبه چیزها”.

به عنوان یک کاربر توییتر با اشاره به “کسی که در” غریبه چیزهایی نگارش در اتاق واقعا f**king متنفر روسیه است.”

“روسیه! آن را همیشه در روسیه!” تئاتر تولید کننده تام D’Angora توییتی, مردی که ادعا می کند او کلینتون “#1 حامی و افتخار می کنم!”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی