از لیگ برتر به موشک لیگ ؟ آرسنال هیتمن اتلتیک بیلبائو نکات در راه اندازی خود را ESPORTS تیم

آرسنال مهاجم و مشتاق بازی اتلتیک بیلبائو با توجه به امکان راه اندازی خود را esports تیم زیر 16 محل پایان در فرمول 1 را مجازی جایزه بزرگ موناکو.

توپچی مهاجم است که در لندن کنار تیم کاپیتان شتافت برای مک لارن در یکشنبه مجازی فرمول 1 جایزه بزرگ موناکو و عشق او از بازی باعث شده است تا او را به در نظر گرفتن انشعاب از فوتبال خود را متمرکز بر ریشه ها و در نظر گرفتن یک جدید ورزشی حرفه ای به عنوان یک esports تیم صاحب.

همچنین در rt.com دن نه مرد: فرمول E ستاره دانیل Abt کشف تقلب در esports نژاد به عنوان گیمر حرفه ای خود می گیرد (تصویری)

“من بازی فیفا, البته, اما در این سال بسیاری از Fortnite و من قطعا نیاز به بازی انجمن ایران هات: Call of Duty,” او گفت: در طول یک چت تصویری با هم تیمی Lando نوریس پیش از این مسابقه در روز یکشنبه.

“من در واقع فکر کردن در مورد راه اندازی یک esports تیم و موشک لیگ است که قطعا یک بازی است که من می خواهم نیاز به یک تیم است.”

بیلبائو نخواهد بود که برای اولین بار در سطح بالا فوتبالیست به شعبه به رشد جهان از esports. رئال مادرید ویلز, ستاره Gareth Bale آغاز شده خود را esports تیم در اوایل این سال در حالی که بیلبائو خود آرسنال هم تیمی Mesut Ozil همین در سال 2018 است.

و واضح است که این مقدار از بازی بیلبائو با بهره گیری طول coronavirus مستند به نظر می رسد این ایده شروع به رشد در او بیش از حد.

“چیزی است که پخت و پز!” او به طعنه.

همانطور که برای مجازی جایزه بزرگ بیلبائو به پایان رسید محترم 16th با مک لارن هم تیمی و زندگی واقعی راننده F1 نوریس در 7.

اما بیلبائو نبود سریع ترین فوتبالیست در موناکو. که افتخار رفت به رئال مادرید و بلژیک دروازه بان كورتوآ که به پایان رسید 13th.

همچنین در rt.com از زمین به چاله: كورتوآ معاوضه ورزش به عنوان او می شود مجموعه ای برای رقابت در F1 Esports جایزه بزرگ چین (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net