توسط Zachary Antoinette✌⛄, ایالات متحده بر اساس روزنامه نگار و نویسنده رمان نزدیک است.

جوایز اسکار شد کامل به لبه با فضیلت سیگنالینگ از جمله بازیگر ناتالی پورتمن لباس خواستار نامزد نر مدیران و کریس راک و استیو مارتین شکایت در مورد از دست رفته ‘ساخته شده است،’

از دست رفته ‘ساخته’

با وجود این جوایز اسکار رفتن به جلو با شب خود را بدون یک میزبان کمدین استیو مارتین و کریس راک هنوز فرصت داده در بالا از شب به پرتاب کردن برخی از حفاری در اسکار از جمله عدم هنرمندان زن نامزد شده است.

هنگامی که صحبت کردن در مورد مدیران نامزد در این سال مراسم – همه مردان – جفت نامیده می شود را نشان می دهد خود را برای عدم به رسمیت شناختن زنان پشت دوربین است.

همچنین در rt.com ‘غنی جنسی آفات از همه اشکال’: Gervais دیوهای اسکار ‘تنوع’ حتی بدون نشان دادن

“بسیاری از مدیران نامزد این سال” سنگ گفت: در یک نقطه. “من نمی دانم کریس من فکر کردم چیزی گم شده را از لیست در این سال” مارتین پاسخ داد.

“Vaginas?” سنگ صراحت به ضرب گلوله به کف زدن.

سنگ و مارتین بودند نه تنها آنهایی که نگران گم شده vaginas …

ناتالی پورتمن لباس

رسانه های جریان اصلی پرداخت مقدار زیادی از توجه به بازیگر ناتالی پورتمن که تصمیم به تماس با آکادمی برای تبعیض جنسی با پوشیدن یک لباس با نام زن ‘مدیران توبیخ’ دوزی.

پوشیدن دیور شنل با نام زنان او احساس نادیده گرفته شد برای نامزد پورتمن گفت که او تصمیم به همین نام به “تشخیص زنانی که نمی شد به رسمیت شناخته شده برای کار باور نکردنی در این سال در من بدم.”

نام های گنجانده شده در کیپ شد ‘زنان کوچک’ مدیر Greta Gerwig و ‘وداع’ مدیر لونا وانگ.

مارتین اسکورسیزی Bong Joon-ho, کوئنتین تارانتینو, تاد فیلیپس و سام مندس شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین کارگردانی و بهترین فیلم جایزه اسکار. ‘انگل’ مدیر Joon-ho به پایان رسید تا در نهایت برنده این جایزه است.

جان بولتون shoutout

حتی قبل از ذکر خود را, کودکان و نوجوانان, ‘Once Upon a Time in Hollywood’ ستاره براد پیت داد و فریاد به جان بولتون. بازیگر تضمین مراسم رو سیاسی در کمتر از 20 دقیقه با گفتن 45 ثانیه او داده شد خود را ارائه سخنرانی پذیرش شد “45 ثانیه بیشتر” از جان بولتون داده شد به شهادت قبل از مجلس سنا.

این pandering ضد مغلوب ساختن پیشی جستن لحظه آمد در پاشنه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ظهور پیروز از استیضاح محاکمه.

همچنین در rt.com اسکار چرخش سیاسی از گرفتن بروید به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد براد پیت به انقباض غیر ارادی ماهیچه shoutout به بولتون در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

آب و هوا منکران احساس خشم “یخ زده 2′

“یخ زده 2 ستاره Josh Gad در زمان هدف در “منکران تغییرات آب و هوا” در حالی که صحبت کردن در مورد فیلم خود را بر روی صحنه.

“فیلم انیمیشن دوست هستند در همه جا. در واقع “یخ زده 2″ یا تغییر آب و هوا و منکران آن تماس بگیرید, ‘یخ زده 2,’ لقب گرفته است در 45 زبان مختلف که بدان معنی است که من می دانم باید 45 خون رقبا در سراسر جهان” Gad گفت: در حالی که صحبت کردن تا خود فیلم.

ظاهرا حتی انیمیشن دیزنی فیلم نیست بالاتر از شرمندگی مردم برای دیدگاه های سیاسی خود را.

جلوگیری از خوردن حبوبات!

پس از برنده شدن جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای کار خود را در ‘Joker,’ Joaquin Phoenix, داد, درهم و برهم, تقریبا نامنسجم سخنرانی که شرمنده مردم برای نوشیدن شیر و حتی به نام انصراف از فرهنگ است.

ققنوس صحبت کردیم تا هنر توانایی را به یک “صدای بی صدایان” قبل از رجزخوانی در مورد مردم “مصنوعی inseminating” گاو و پس از آن سرقت است که شیر و قرار دادن آن در “ما قهوه و غلات.”

همچنین در rt.com ما را ببخش گاو! خواکین فینیکس برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم “بذله گو” می رود پرشور بیدار سخنرانی دراز وشدیداللحن

ققنوس بعدها به نام خود او “رذل” رفتار در فیلم مجموعه و تشویق مردمی به شرکت در ‘انصراف از فرهنگ’ با مجازات کردن مردم برای “اشتباهات گذشته.”

نه هر روز می شنوید همان کسی که خجالت زده شما برای عدم وگان نوبه خود در اطراف و تماس انصراف از فرهنگ است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی