دئوتای وایلدر شده و بو داده برای این ادعا خود حلقه-پیاده روی, صحنه و لباس, ناشی سقوط به تایسون خشم خود را در جهان عنوان مبارزه سنگین وزن اما وایلدر است که به دور از اولین ورزشکار به آمده تا با سفارشی ساخته شده بهانه.

وایلدر برچیده شد با خشم از زنگ افتتاحیه در روز شنبه شب در لاس وگاس در نهایت قرار است از بدبختی خود را هنگامی که خود را در گوشه ای پرتاب در حوله میدوی را از طریق دور هفت.

قبلا بدون شکست قهرمان WBC بود وارد حلقه در MGM بزرگ باغ آرنا در به طور معمول زرق و برق دار مد, پوشیدن گوهر نکردم همه سیاه و سفید لباس کامل با درخشان قرمز چشم در چه جنگنده آمریکایی گفت: یک ادای احترام به ماه تاریخ سیاه.

همچنین در rt.com ‘جالب ترین f*cking ببخشید من تا کنون شنیده ام”: دئوتای وایلدر بوداده پس از سرزنش تایسون خشم شکست در حلقه-پیاده روی لباس

اما پس از ضرب و جرح در دست خشم وایلدر می گوید: در حال حاضر 40 پوند (18 کیلوگرم) تجهیز شد “بیش از حد سنگین” و باعث شد او را برای رفتن به جلسه با ضعیف ،

“من نمی باید هیچ, پاهای, از آغاز مبارزه در سومین دور پاهای من شد فقط شات تمام راه را از طریق” وایلدر, گفت, باعث, بسیار نشاط آنلاین.

اما در حالی که بهانه نمی خواهد نشستن به خوبی با بسیاری از بسیاری نمونه های دیگر از ورزشکاران اشاره انگشت خود را در لباس مشکوک اجرای برنامه.

در هیچ منظور خاص در اینجا پنج تا از بهترین.

لباس های تنگ اتصالات فقط کریکت ندارد

زمانی که سریلانکا از دست داد خلیج تایمز جایزه به پاکستان در سال 2001 نبود برتری مخالفان آورده است که در مورد سقوط اما نه بخوبی از سریلانکا’ لباس.

“ما تا به حال برای اضافه کردن پسوند به حدی که آنها خطرناکی بیش از حد کوتاه” گفت: کاپیتان Sanath Jayasuriya پس از پنج ویکت شکست.

“T-پیراهن نیز بیش از حد تنگ و نگاه آنها بیشتر مانند تنگ اتصالات زنان بلوز پوشیده با البسه.”

شما باید jocking!

زامبیا بازیکن تنیس Lighton Ndefwayl ادعا ناراحت کننده فاق بخشی از دلیل او از دست یک مسابقه در برابر حریف Musumba Bwayla را در سال 1992.

یکی نیست به از دست دادن لطف, Ndefwayl fumed: “Bwayla یک انسان احمق و نا امید کننده بازیکن. او یک بینی بزرگ و cross-eyed. دختران از او متنفرم.

“او به ضرب و شتم من چون شیر شد بیش از حد تنگ و از آنجا که زمانی که او در خدمت او farts و ساخته شده است که من از دست دادن تمرکز من که من معروف در سراسر زامبیا.”

که باعث می شود وایلدر صحنه و بهانه ای به نظر می رسد اهلی در مقایسه با.

Socking جهنم

ایتالیایی, فوتبالیست مسیحی Panucci می دانستم که دقیقا چه چیزی باعث وخیم 0-0 قرعه کشی در مقابل دانمارک در مسابقات قهرمانی اروپا در سال 2004 سرزنش جوراب تیم خود را میپوشید.

“من تا به حال تاول در پاشنه من در پایان بازی. موضوع این است که این جوراب ساخته شده است بیش از حد خشن” زمانیکه Panucci sobbed.

جای تعجب نیست, هافبک hardman Gennaro Gattuso تا به حال زمان کمی برای آن که بهانه ای کرد و گفت: “آیا من را به خنده در مورد این داستان با جوراب.”

ایتالیایی ها به پایان رسید تا رفتن در مرحله گروهی با دکمه برگشت به صفحه اصلی socking آن را به آنها را برای چنین ضعیف مسابقات است.

عصر فضا speedskating مناسب موفق به خاموش

ما speedskating تیم رفت و به بازی های المپیک سوچی 2014 در میان مورد علاقه های شما برای مدال اما رفت و با دم خود را بین پاهای خود را پس از ناکامی در رسیدن به سکو در هر رویداد.

که با وجود این تیم با پوشیدن ظاهرا با تکنولوژی بالا مناسب ساخته شده توسط Under Armour و با ورودی از دفاع غول لاکهید مارتین به آنها را کارآمد تر.

این مرموز مناسب تا به حال هیچ اثر را به عنوان ما اسکیت باز نا امید در مسابقه پس از مسابقه باعث شد این تیم به تعویض یک دست کت و شلوار نسخه میدوی را از طریق بازی در میان گمانه زنی های لباس شدند کشیدن در روروک مخصوص بچه ها.

با این حال این تیم هنوز موفق به دریافت این مدال برای اولین بار در 30 سال.

کیت-astrophe

شاید معروف ترین-لباس-های مرتبط بهانه ای در تاریخ ورزشی می آید از جهان فوتبال و منچستر یونایتد manager Sir Alex Ferguson.

با تیم خود را در یک اجرا از 11 برد در 12 بازی در سال 1996 در لیگ برتر مسابقه با نیوکاسل فرگوسن رهبری تیم خود را از منچستر یونایتد ستاره به unfancied ساوتهمپتون.

اما ایران خود را 3-0 در نیمه وقت و زیرک Scot می دانستم که دقیقا به همین دلیل: این بازیکن نمی تواند دیدن هر یک از دیگر به دلیل جدید خاکستری کیت.

فرگوسن دستور داد تیم خود را به تغییر کیت خود را به آبی و سفید ارائه شده در بازه و اگر چه آنها کشیده هدف در نیمه دوم آنها هنوز هم رفت به یک شوک شکست.

“بازیکنان نمی تواند انتخاب کنید هر یک از دیگر. گفتند: آن را دشوار برای دیدن تیمی در فاصله زمانی که آنها خود را برداشته سر” فرگوسن بعد fumed.

خوشبختانه برای آنها لغزش نمی ثابت هزینه به عنوان آنها رفت و برای کسب عنوان قهرمانی با چهار امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im