چین این وضعیت را به عنوان جهان در ساخت نیروگاه به معنی coronavirus بیماری همه گیر در اثر احساس بودن در برخی از مکان های عجیب و غریب. ما آمده ایم تا با شرایط جدید اپل, اما عجیب و غریبتر کمبود می تواند upend مردم در زندگی روزمره.

کاهش تولید آیفون و عدم اتومبیل های جدید نورد کردن خط مونتاژ تحت سلطه اوایل بحث از coronavirus ناشی از کمبود. اما این بیماری همه گیر در حال حاضر گسترده چین و ساخت تعیین می شود تاخت و تاز به بیش از دو دوجین دیگر کشورها را مجبور به صدها کارخانه به موثر بر ده ها تن از صنایع است. اگر هیچ چیز دیگری, coronavirus ساخته شده است که جهان متوجه است که جهانی شدن دارای جنبه های منفی آن.

وحشت خرید

این فقط ویروس خود را که باعث کمبود البته – شایعات در مورد این ویروس می تواند به همان اندازه به عنوان ویرانگر است. هنگ کنگ است که به شدت وابسته به چین برای بسیاری از کالاهای اساسی دیده است فروشگاه راهرو محروم از ضروریات مانند کاغذ توالت و برنج و ماکارونی در هفته های اخیر به عنوان وحشت-خرید رمپ در حالی که برخی از کارخانه ها در تلاش برای بازگشایی شده است. صرف شایعات از یک کاغذ توالت کمبود در اوایل این ماه بود به اندازه کافی برای ارسال هزاران نفر از مردم محلی ریختن به فروشگاه به م قفسه تحریک توبیخ از سوی دولت به این افراد “با نیت بد” پخش دروغ “که منجر به وحشت خرید و حتی هرج و مرج.”

همچنین در rt.com نمی بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره: MSM پخش در coronavirus زنگ با ترس داستان در مورد روزمره ویروس ها

هیچ مواد غذایی

در همان زمان این ویروس مختل صادرات آن کشور چین است که با داشتن یک زمان سخت شدن گوشت به کشور خود گوشت خوک عرضه نابود اخیر شیوع تب خوکی آفریقایی. آمریکا و اروپا و برزیل هنوز هم حمل و نقل گوشت به چین اما ظروف یخچال باید با دقت انجام می شود در وصل به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال تخلیه به نگه داشتن گوشت سرد و نقل مکان کرد و به سرعت راه را برای سایر ظروف است.

سراسر شهر بود قرنطينه را محدود عرضه کارگران به حرکت در شانگهای و Xingang به معنی مقدار باعث می شود هرگز آن را کشتی.

بدون لباس

اگر کسی بود به امید شکستن یکنواختی قرنطینه با کمی ورزشگاه آنها از شانس هستید مگر اینکه آنها در حال حاضر duds. ورزشی-فصل کرگدن UnderArmour نشان داد که coronavirus مربوط به تاخیر باعث شد کمبود پارچه بسته بندی و مواد اولیه به طور بالقوه کاهش سه ماهه اول درآمد تا $60 میلیون.

آنها به دور از تنها لباس با نام تجاری ضربه سخت شیوع – لندن-بر اساس طراح Xuzhi چن تاسف است که لباس خود را در حال تولید در شانگهای و او نمی داند که تولید خواهد شد بازگشت آنلاین. او نه تنها در وضعیت خود را – مقدار زیادی از مارک های غربی باید لباس های ساخته شده در چین.

در همان زمان, چینی, خریداران باید در خانه مانده از مد نشان می دهد در میلان و لندن ضربه حتی کسانی ایتالیایی و انگلیسی علامت های تجاری که تولید خود را در خانه سخت است.

بدون رابطه جنسی؟!

فروش یک تو رفتگی در دیوار محصول را تضمین نمی کند ایمنی از نابسامانی های ویروس مرتبط با تعطیلی کارخانه ، صاحب یک زنجیره ای از روسیه مغازه ها جنس نشان داد او احساس coronavirus فشار در مصاحبه با گازتا ، lamenting است که بسیاری از محصولات او به فروش می رساند یا ساخته شده در چین و یا اجزای اصلی منابع از چین است.

همچنین در rt.com نه آزار دادن: روسیه چهره های جنسی کمبود اگر coronavirus همچنان به گسترش

کاندوم کمبود در سنگاپور و هنگ کنگ را در نگاه اول به نظر می رسد نشان می دهد که مردم با استفاده از خود را قرنطینه زمان برای دریافت داغ و سنگین اما عکس گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد prophylactics پرواز کردن قفسه ها برای دلایل دیگر برای پوشش کمبود دستکش و ماسک برای شروع است. حدود یک چهارم جهان را از کاندوم ساخته شده در چین.

هیچ ورزشی

حتی ستاره های ورزشی را تا به حال برای مقابله با کروناویروس ناشی از کمبود مشکل آنها ممکن است انتظار می رود مشهور خود را به عایق آنها از. بائر هاکی که باعث می شود سفارشی چوب هاکی برای نخبگان مشتریان از جمله بسیاری از بازیکنان NHL دیدم آن کارخانه در Tongxiang شهرستان در استان ژجیانگ تعطیل در ماه گذشته و تاخیر در بازگشایی دو بار.

این موضوع ظاهرا ناشی از امواج در لیگ منجر به بازیکنان محدود بودن به یک “یک چوب محدودیتی برای تمرین و شاید دو برای بازی.” یک بازیکن ممکن است به طور معمول از طریق چند میله در یک تک بازی در حالی که کمبود بسیار “مشکل جهانی اول” آن باعث شده است که خیلی بهت و حیرت در جهان هاکی.

هیچ کسب و کار

Coronavirus’ تاثیر اقتصادی است به احتمال زیاد احساس به دور آینده است. یک تعداد انگشت شماری از عمده تجارت نشان می دهد که هر دو قرار داده شده است در برگزاری و یا لغو در مجموع مهمترین کنگره جهانی موبایل بزرگترین گوشی های هوشمند نشان می دهد تجارت. برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه در بارسلونا در این کنفرانس – که به طور معمول میزبان 100,000 شرکت کنندگان – شده است به طور کامل به نام خاموش. رویدادهای کوچکتر برای مارک های مانند سواچ و سیسکو نیز بدست تبر. حتی تجمعات هنوز هم در تقویم مانند این هفته نمایشگاه هوایی سنگاپور را ببینید حضور و غیاب به شدت محدود به بیش از 70 غرفه داران باید از جیبش در آورد. چند میلیون دلار می پردازد که ممکن است مهر و موم شده در این معابد بازرگانی سقوط توسط ایستگاه فرعی و یا به تعویق افتاد تا بازگشت از یک کسب و کار مطلوب آب و هوا – و هیچ کس کاملا می داند که خواهد شد.

همچنین در rt.com هند تلاش الماس صنعت می تواند به صدمه بیشتر به دلیل شیوع کروناویروس

ویروس مختل هفته آینده جشنواره فیلم برلین با بیش از 50 چینی نمایندگان و چند تن دیگر بین المللی مدیران کشیدن از آنجا که آنها نمی تواند سفر دریافت ویزا. این جشنواره قرار است شامل سه چینی ویژگی ها و یک, کوتاه, که, احتمالا خواهد شد به نمایش در آمد به هر حال – حتی اگر خود مدیران هستند گیر خانه در قرنطینه. اما با چین همیشه بزرگتر به بازار بین المللی برای سینما نبود از مدیران احساس خواهد شد.

هیچ ربانی

و این ویروس باعث شده است که رفتارهای خود را تغییر دهید و حتی آن نشده اپیدمی رسیده سطوح. مردم فکر کردن دو بار قبل از داشتن تماس های غیر ضروری با دیگران و بازتعریف چه تماس ممکن است “لازم است.” بانوی ما Acomb کلیسا در نیویورک فشرده است مکث در آن صمیمیت و همدلی مراسم که شامل نوشیدن شراب از یک جمعی از جام, “تا اطلاع ثانوی” – مبادا آلوده اهل بخش سلامت دیگران است.

چنین نمادین تلاش برای دفع نامشخص نامرئی تهدید نمونه واکنش جهانی به یک بیماری همه گیر است که هنوز به خوبی درک نشده: ترکیبی از وحشت و نماز.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی