فراخوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland به نظر می رسد نشان می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رد از خدمات این مقامات که علیه او شهادت در نافرجام استیضاح.

“من توصیه شد که رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر” Sondland در بیانیه ای گفت: در شب جمعه, اضافه کردن او سپاسگزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت به سر ما ماموریت در بروکسل.

وی تنها چند ساعت پس از ستوان سرهنگ الکساندر Vindman و برادر دوقلوی او یوگنی بودند همراهی از کاخ سفید داشتن ظاهرا حذف شده از پست های خود را در شورای امنیت ملی.

Sondland و سرهنگ Vindman شده بود شاهدان در خانه-چراغ استیضاح در برابر تهمت پاییز گذشته. پس از شهادت که مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky نشده بود و نامناسب که هیچ “در عوض” گرفته بود محل Sondland معروف خود را تغییر نوشته شهادت به بازی بهتر روایت تحت فشار قرار دادند توسط خانه هوش کمیته صندلی آدام شیف (D-کالیفرنیا) – تنها برای آن واجد شرایط در جلسه عمومی گفت: او “فرض” چیز “در غیاب هر گونه معتبر توضیح.”

همچنین در rt.com دیپلمات ناگهان ‘یاد’ شخصا ارائه اوکراین ‘بجای” پس از خواندن تهمت استیضاح شهادت

سرهنگ Vindman بود که یکی از افراد گوش دادن در تماس با Zelensky و شکایت به کنگره که مغلوب ساختن پیشی جستن را منحرف از نقاط صحبت کردن او تا به حال پیش نویس برای او. او همچنین اعتراف کرد او گزارش تماس به عنوان مشکل به یک فرد او حاضر به نام – فرض می شود “کاران” که شکایت لگد کردن کل امر.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان اعلام خروج از هر دو شاهد از خود دولت وظایف به آغاز یک “جمعه شب قتل عام” – اشاره به سال 1973 “شنبه شب قتل عام” است که در آن رئیس جمهور ریچارد نیکسون اخراج دادستان کل و معاون او در میان رسوایی واترگیت.

یک تفاوت عمده بدیهی است که برنده شده است تبرئه توسط سنا از هر دو استیضاح اتهامات آمریکا وارد کرده بود در برابر او و نظر خود را به طور کامل تبرئه. در حالی که این امکان وجود دارد که Vindmans ممکن است پرونده شکایت خود را اخراج معلوم نیست که آیا این ادعا را در هر نقطه. سفیران و اکثر کارکنان کاخ سفید معروف “خدمت در لذت بردن از رئیس جمهور.”

همچنین در rt.com ساختگی رسانه های لیبرال تبدیل رامنی جمهوری خواه به قهرمان برای چسباندن آن به ناروا (درست مثل آن بود مک کین و بوش)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی