اصطکاک تجارت با اتحادیه اروپا به پایان خواهد رسید در سال 2020

دولت گفته است که کسب و کار اصطکاک تجارت با اتحادیه اروپا به پایان خواهد رسید و در این سال با مقدمه ای از واردات چک در انگلستان از مرز.

تجارت اتحادیه اروپا نمی خواهد دست تکان دادند طریق با صفر چک شده که این طرح تحت هیچ معامله Brexit.

معامله گران را نمی خواهد بود قادر به استفاده از ترتیبات ویژه برای تسلیم جدید مدارک بعد از مهلت در تاریخ بعد.

به گفته مقامات شرکت خواهد به اندازه کافی توجه به آماده شدن برای تغییرات در زمان برای 1 ژانویه.

وزیر کابینه مایکل گوو گفت: شرکت کنندگان در مرز تحویل گروه رویداد: “بریتانیا خواهد بود در خارج از بازار واحد و خارج از اتحادیه گمرکی بنابراین ما باید آماده برای روش های آداب و رسوم و مقررات چک که به ناچار دنبال کنید.”

از ژانویه آینده همه معامله گران را مجبور به ارائه آداب و رسوم اعلان می شود و موجب کالا’ چک برای گمرک و تنظیم مقررات و استانداردهای ایمنی مواد غذایی در کانال عبور کشتی, به عنوان مثال.

این امکانات و همچنین به عنوان کانال تونل طراحی شده برای حداقل مرز چک.

به منظور عملکرد جدید گمرک زیرساخت ها و امکانات و سیستم ها و همچنین کارکنان, عوامل و دامپزشکان را در محل باید تا پایان این سال است.


آن را بی سر و صدا را تایید کرد در یک سخنرانی. برخی ممکن است استدلال می کنند آن اجتناب ناپذیر بوده است پس از انتخابات. اما تغییر در راه انگلستان تجارت مرزی توابع با ما بزرگترین شریک تجاری یکی از بزرگترین تغییرات در راه اقتصاد بریتانیا توابع.

به سادگی بسیاری از صنایع تکیه بر اصطکاک جریان آزاد کالا بین انگلستان و قاره است. این پیام صریح از مایکل گوو است که کسب و کار باید آماده برای پایان آن به عنوان 2020 تساوی ،

در حالی که تاثیر این همه در دریای ایرلند را به دست آورد قابل توجه معاملاتی جدید در ترتیبات بین دوور و کاله و در امتداد کانال تونل را یک اثر بزرگتر در اقتصاد است.

با گرفتن کسب و کار به چشم انداز به طور جدی در دولت امید این است که بیشتر آماده خواهد شد و پس از تاخیر و اختلال می تواند محدود شود.

کسب و کار را دریافت کنید مهلت برای برخورد با آداب و رسوم فرم های ارائه شده به عنوان بخشی از معامله را برنامه ریزی. اما ما در برخورد با نقاط مرزی است که طراحی شده برای اجرای بدون چک.

دولت با جدیت هدف در اینجا نیز نیاز به توان نشان داد در استخدام ماموران گمرک کمک به آموزش بیش از هزاران ماموران گمرک استخدام جمعی از دامپزشکان و در سنج در داخل زمین احداث ساختمان جدید پست های آداب و رسوم.

اما تقریبا در هر مستقل تجزیه و تحلیل اقتصادی – و خود دولت تا زمانی که در حال حاضر نشان داده است که چنین اضافی تجارت اصطکاک از طریق تفریح و سرگرمی “موانع غیر تعرفه ای” با آنچه که در حال حاضر بزرگترین بازار فروش ما خواهد بود به طور کلی ضربه به اقتصاد است.

آماده سازی می تواند کمک به کاهش برخی از این آمار, اما نه همه.


“دولت باید به سرعت حرکت می کند اگر آن را در نظر دارد به ارائه زیرساخت های لازم برای انجام کامل کنترل مرز را در کالاهای وارداتی از ژانویه 2021 گفت:” اندرو Opie انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم مدیر غذا و پایداری.

“بدون زیرساخت های لازم و در حال اجرا از یک روز مصرف کنندگان در بریتانیا را ببینید اختلال قابل توجهی به خصوص در دسترس بودن میوه های تازه و سبزیجات است.”

صنایع از تولید کنندگان خودرو به توزیع کنندگان مواد غذایی است که تکیه بر اصطکاک جریان آزاد کالا با قاره می گویند که آنها در صورت اضافی و هزینه های تاخیر و نوار قرمز از آنچه شناخته شده به عنوان موانع غیر تعرفه ای.

محصولات با منشاء حیوانی نیاز صادرات گواهینامه ها از ثبت نام دامپزشک.

اگر هیچ تجارت و معامله رسیده است با اتحادیه اروپا, مالیات, مانند تعرفه ها نیز نیاز به شارژ و جمع آوری شده است.

آقای گوو نیز گفت: این کنفرانس وجود دارد خواهد بود لمس نور دولت از تجارت در سراسر دریای ایرلند.

اما در هفته گذشته از آن پدید آمده است که Stena خط بزرگترین اپراتور کشتی در دریای ایرلند است که در حال آماده شدن برای تجارت چک بین بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de